Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha a szex jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a szex jó egy kapcsolatban, az mennyire elég?

Figyelt kérdés
Érzelmi szinten is ok a dolog mondjuk, elméletben. De mennyire elég a szex, és mennyire nem? Tök sokszor amiatt van vége h nem jó, de szerintem előbb az érzelmi dolgok romlanak el ugye?
2018. aug. 30. 00:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nőként én is úgy érzem, illetve tapasztaltam h nekem mindig csak addig volt jó a szex is amig érzelmileg megkaptam ami kellett, szeretet, stb. Mikor nem akkor gyűlöltem magam ha mégis élveztem a szexet és utána sokkal nagyobb fájdalmat okozott lelkileg. De mintha a férfiaknál nem így lenne
2018. aug. 30. 07:25
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nalam is igy van, en mondjuk alkalmatlan is vagyok egyejszakas kapcsolatokra mert ha csak szex lenne kiborulnek ha amugy nem erzek semmit. Akit szeretek mert szeretem a lelket azzal pedig minden jo furcsan vagyok összerakva :-)
2018. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nálam ugyanez... :D
2018. aug. 30. 08:22
 14/15 anonim ***** válasza:

@12@13: ezzel sok férfi is így van.


Ami felkelti egy nőben a figyelmet, ha jól el tudok vele beszélgetni, ha jó a humora amellett, hogy persze tetszik is. Általában mire oda jutok, hogy “meglehetne egy estére”, addigra megkedvelem annyira, hogy már ne akarjam megbántani, így inkább marad haver, ahelyett, hogy csak egy körre elvinném. Vagy csak én vagyok ilyen balek? 🙂

2018. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De ha mindez megvan...miért nem kezdeményezel kapcsolatot?
2018. aug. 30. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!