Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mondja ki először egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mondja ki először egy kapcsolatban hogy szeretlek? Férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Aki elobb ugy erzi...:)
2018. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
A nőnek kell ezt előbb kimondani. Állítólag ők az érzelmesebbek. Vagy nem így lenne?
2018. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. De a kapcsolataim 80%-ban mindig én mondtam ki először... :) De azért, érdekel hogy ti hogy látjátok.
2018. jún. 13. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Legutóbb én mondtam ki, sajnos többször már nem mondhatom az illetőnek. Egyébként ez nincs megszabva csak jön magától.
2018. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Most nem ugyan mindegy?
2018. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én mondtam ki nőként és a páromat rettenetesen boldoggá tette.
2018. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Látom, ezt várja a nő, szorgalmasan mondogatom, még le nem esik a bugyi. Utána már minek?
2018. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
A nőnek kell, mert általában ő dönt hogy lesz valami vagy nem, és mert ha a férfi mondja ki először akkor "gáááz" "kapcsolatfüggő nem boldog egyedül, rám akar akaszkodni"/ "egy igazi FÉÉRRRRFIIII kemény mint chuck norris térde kalácsa". Sajnos
2018. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Én azt olvastam, egy tanulmány szerint a férfiak sokkal többször az elsők. A férfiak érzékenyebbek, meg náluk szerintem picit kamu szöveg is sok esetben.
2018. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#2 ez egy a akkora nagy hülye általánosítás hogy a nő érzelmesebb mint egy férfi és ezért a nőnek kell előbb mondania hogy “szeretlek”

Nő vagyok de soha nem én mondtam először hogy szeretlek

Értelmesnek ,romantikusnak se mondnam magam csak azért mert nő vagyok

Sok férfi ismerosom barátom erzelmesebb nalam pedig én elvileg nő vagyok 😀😀

Szerintem nem nemek szerint kene nézni ezt

Az mondja ki előbb hogy szeretlek akiben ez már annyira erős hogy nem birja magában tartani vagy úgy érzi itt az ideje hogy elmondja ezt a másiknak

2018. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!