Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem meghalt miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem meghalt miattam a barátnőm. Én nem tehetek róla nem tudtam hogy mire allergiás. Most meg nem akar velem beszélgetni mert haragszik. Mit csináljak hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Még csak 1 hónapja vagyunk együtt.

Szülei is velem kiabáltak pedig nem tehetek róla.


2018. aug. 30. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Konkrétan mi történt?


Amúgy semmit. Vagy megnyugszik, vagy nem. Azért ha nem jelzi egy gyanús valamiről, hogy talán allergiás lehet rá, aztán meg még te vagy a hibás, hogy nem tudod magadtól, az sokat elmond az emberről. Szerintem. 1 hónap semmi, én lelépnék ebből a közegből.

2018. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
De mégis hogy, etettél vele vmit, amire allergiás?
2018. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ha pl vett valami olyan kaját, amibe belekerült, vagy főzött. Miért, mégis hogyan szerinted?


Btw ha valakinek ennyire durva allergiája van, az is furcsa, hogy 1 hónap után nem hogy nem került föl a téma, de a minimum, hogy a legelején is felhozom.. Ez inkább az ő hibája, ha ilyen felelőtlen, nem másé, akinek fingja sincs mire allergiás, mert nem mondta..

2018. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Majd lehiggadnak.
2018. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem a te hibad. 1 honap alatt szolnia kellett volna, es eleve, ha nem biztos valami eredeteben, akkor nem eszi meg.
2018. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

Erre neki kellett volna figyelnie.

De a párkapcsolat első szabálya, hogy mindig a fiú a hibás.

2018. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Az én barátom "csak" laktóz és gluténérzékeny, de ár az első randi előtt közölte, hogy nehéz lesz olyan helyet találni ahol ő is ehet, így nem tudom elképzelni, hogy egy hónapig ez hogy nem került szóba. Illetve akinek van étel allergiája az oda figyel arra mit eszik, ha nem szólt, ez az ő felelőssége nem a tiéd.
2018. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem a Te felelősséged! Ha tudja allergiás valamire, akkor körültekintőbbnek kellett volna lennie.
2018. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne teperj! Ha nem érti meg, hogy csak saját magát okolhatja a dologért, akkor egy hülye liba, akitől jobb, ha megszabadulsz.
2018. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem tudjuk pontosan hogy mi történt, nem tudunk érdemben tanácsot adni.
2018. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!