Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves férfiként normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfiként normális, hogy már érzem a változás szelét? Tényleg ez már csak egyre jobb lesz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz lúzer, régebben is voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de teljesen más volt. Sosem én irányítottam a kapcsolataimat, mindig a nők szeszélyein múlott minden. Akkor dobtak a nők amikor akartak, egyik percről a másikra, akkor jöttek velem össze amikor ők épp akarták, akkor tudtam csak ismerkedni ha mákom volt és pont engem szemelt ki egy csaj, akkor szexeltek és akkor engedték hogy hozzájuk érjek amikor ők akarták, abszolút nem voltam férfi, nem nálam volt a kontroll. Teljesen rá voltam hagyatkozva a külsőmre és a nők szeszélyeire.

Viszont most érzem először, hogy ez a dolog kezd megváltozni. Nem tudom pontosan miért, talán mert a lehetőségeim is kibővültek, megjelent egy újabb korosztály is akiknél próbálkozhatok, a tőlem fiatalabb lányok, akik szemében én már valaki vagyok, aki elért valamit az életben. Aki már "letett valamit az asztalra", ahogy a nők mondani szokták. Például elvégezte egy egyetemet, van stabil állásom és egész jók keresek, már nem a szüleimmel élek, stb. mindaz, amit egy 20 éves pasi még nem mondhat el magáról. Tehát a 20 éves csajok már "felnéznek" rám, mint férfira, úgy érzik értékesebb, tapasztaltabb vagyok náluk, és ezért vonzódnak hozzám. Tehát most már kezd nekem is beleszólásom lenni az egész társkeresésbe.

Ezek szerint mégis igaz ez a híres ábra, a társkeresési érték és a nemek és kor szerint?

[link]

Tényleg igaz lehet, hogy a férfiaknak már csak egyre jobb lesz ezentúl?



2018. aug. 30. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Igaz. 35 éves korod körül leszel a csúcson, lesz pár év, amikor gyakorlatilag te fogsz válogatni a "kérők" közül, úgy, ahogy azt a csajok teszik 20 és 25 éves koruk között. A probléma az, hogy a társadalmi nyomás és egyéb külső tényezők hatására a legtöbb férfi ennyi idős korára már elköteleződik, családot alapít. Ilyenkor vagy rájön, hogy ő még élni akar, és borít mindent, vagy csendben végigszenvedi a fénykorát anélkül, hogy kihasználná a lehetőségeit.
2018. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Hát figyelj, ha a kereseted miatt lettél népszerűbb a nőknél, akkor az csak annyit jelent, hogy felfigyeltek rád is a pénzvadász nők. A normális értékrendű nőknek eddig is ugyanúgy kellettél volna, az semmit nem befolyásol az ő szemükben, hogy van pénzed.

Ettől függetenül én járható útnak tartom a pénzzel csajozást, ha a pasas semmi mással nem tud kitűnni, és annyira kell neki a barátnő, hogy csak na...

2018. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom, én biztos nem nézek fel senkire csak azért, mert idősebb nálam.

De, hogyha mégis így van, de elgondolkozol, akkor ez az állapot csak addig fog tartani, amíg az a 20 éves csaj el nem végzi szintén az egyetemet, mert akkor megint egy szintre kerülsz a nővel.

Egyébként tök gáz, hogy fiatal lányok után koslatsz, csak azért, hogy valaki végre felnézzen rád.

2018. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

#2

Ez a dolog messze nem csak a pénzről szól, de ezt te is tudod. Sokkal vonzóbb egy magabiztos, érett 30-as pasi, mint egy taknyos 20 éves. A pénz csak kvázi "mellékhatás".

2018. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
Na jóóóó #4, viszont ha adott két pasas, és az egyiknek pénze is van, akkor garantált, hogy ő lesz a befutó.
2018. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

# 4

Kinek vonzóbb? Gondolom 30-as férfi vagy.

Én nő vagyok és mégis miért tartanék vonzóbbnak egy ráncosodó 30-ast, mint egy feszes, sportos 20 évest?

2018. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem kopaszodsz.


Az én ismerőseim kopaszodnak, és pont az ellenkezőjéről számolnak be. A csúcs közelében vannak anyagilag 30 évesen(saját cég/vezető beosztás/2 diploma), tudnak is fogni pénzre hajtó csajokat nèha szexre, de kapcsolatra ezek nekik nem kellenének.


Nemrég arról panaszkodott az egyikük, hogy a tervei és a szabadidőeltöltési dolgai helyett hamarabb kérdezik, hogy albérletben lakik e, vagy hogy szeret e vezetni, utazni, milyen diplomája van és a legtutibb, hogy szeretne e családot a közeljövőben..


Ő is 25 alattiakra vadászik, de barátnőalapanyagot nem talál, mert már férjnek keresik elsősorban anyagi előnyök miatt.


Egyébkébt szerintem is 28-32ig vannak a csúcson a férfiak, ha pedig kopaszodnak, akkor 23-27ig, amikor meg pályakezdők, de még van hajuk.

2018. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hehe, vesszetek össze a pasikon!:DD
2018. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Van is egy ilyen mondás, hogy férfivá fel kell nőni, nőnek csak születni kell. Azt látom, hogy ez most kezd beigazolódni. Teljesen más az, ha van nekem is "értékem" a piacon, vannak olyan női csoport akiknek bejövök, akik felnéznek rám, és akik közül én is válogathatok. 20 évesen ez még nem volt...
2018. aug. 30. 18:26
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Azért nagyon ne számíts arra,hogy majd telnek az évek és egyre könnyebben megy a társkeresés és több lehetőséged adódik. most 28 éves vagy, szerintem a csúcsán annak amikor esélyed van arra,hogy tartós kapcsolatot alakíts ki.

Ha komoly kapcsolatot szeretnél 30 éves korodig találd meg, utána esetleg 1-2 éved lesz, aztán rájössz,hogy akik korban hozzád illők lassan társra találnak, és vagy elváltat találsz, vagy olyan nőt aki karrieristaként maradt egyedül. Azzal pedig nehéz felvenned a versenyt :)

2018. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!