Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyi ideig ostromlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi ideig ostromltok egy nőt, ha csak szexre kell?

Figyelt kérdés

Fél évig ostromolt,mire beadtam a derekam,én többet akartam,mert beleszerettem,de neki csak egy szexre kellettem. :(

Persze,nem csak pasik írhatnak,de elsősorban az ő válaszuk érdekel!


2018. aug. 30. 22:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hihetetlen,hogy egyesek csak egy szex miatt képesek nyomulni egy lányra,több hónapig!

Gondolom boldog,hogy elérte a célját. :(

Az ilyen pasikban nincs semmi érzelem? Pedig nekem nem tűnt úgy,hogy semmit se érezne....

2018. aug. 31. 12:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Luk-luk. A bözsié is olyan mint vilmáé..
2018. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mivel különbözőek vagyunk, ezért mindenkinél más az idő is.Van aki képes egy dugásért bármeddig tenni a szépet.Az undorítóbb fajtánál így megy és nem is egy nő van a képben. Ne aggódj, a sors előbb utóbb visszaadja az ilyennek a sok szenvedést, amit másnak okozott.Kamatostól.
2018. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Komolyan kepesek vagytok egy dugasert eveken at is irogatni egy nonek? Mmint komolyan: EVEKIG?! :O Valoban elkepzelheto az azoknak a ferfiaknak, akik orok szinglik, hogy egy not evekig fuzogetnek egy alkalomert? Kozben meg nem is erez tenyleg semmit de semmit sem iranta?:o most komolyan kiegtem.
2018. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, én arra lennék kiváncsi, hogy hányszor randiztatok, mennyi időt töltöttetek együtt, mielőtt lefeküdtetek?
2018. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Semeddig. Ha csak szexre vágyok a másik féltől, megmondom neki az elején. Ha erre nem nyitott, felesleges "ostromolnom".

A hazugság pedig morálisan nem fér nálam bele.

2018. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nő létemre én igazán élvezem az ilyen helyzeteket. Hagyom had udvaroljon, bókoljon, hitegetem, megjátszom a megkaphatót, aki lelki problémák miatt fél a szextől. Ő persze előadja, hogy vigyázna rám, segít átlendülni a problémán. Előadja mekkora kan, nem fogok csalódni, és ezt napi szinten, hónapokon át. Fűzi az agyam, én meg jól érzem magam, amíg rá nem jön a trükkre. Soha nem adnám oda magam egy ilyen férfinek...senkinél nem leszek a századik skalp
2018. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!