Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök szándékosan kövérre akarna hizlalni?

Figyelt kérdés
175 centihez 72 kiló vagyok jelenleg, teljesen átlagos alkatú. A nyáron a barátnőm nagyon jól tartott, végig a kedvenceimet főzte, jó nagy adagokat, és sokszor sütött süteményt is. Látszik is rajtam, híztan öt kilót, kezd kis pocakom lenni. A barátnőm bevallotta, hogy neki így jobban tetszem, és hogy szándékosan hizlal. Meg hogy szeretné, ha még kb. tíz kilót felszednék, és "rendes" pocakom lenne. Először nagyon zavart az ötlet is, de most már egyre inkább lenne kedvem hozzá, hadd kényeztessen :) Voltatok már hasonló feeder-feedee kapcsolatban úgy, hogy a fiú volt a feedee és a lány a feeder? Mit szólnátok, ha a párotok ilyesmit kérne? 27/F

2018. aug. 31. 04:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem mennék 20% tzs fölé szándékosan.

32/f

2018. aug. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha lesz gyereketek majd szégyenkezzen, hogy a dagadt pocakos apja nem focizik vele....
2018. aug. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Hehe 110 kiló vagyok xd

Így is tudnék a gyerekkel focizni :D

Barátnőm sokat leadott, látszik is, olyan combja van ahwwww

És rám semmit nem erőltet, ilyen mackósnak szeret, és is szerettem mikor teltebb volt.

Szival csak megbeszélés kérdése az egész :)

De ez durva xd szándékosan húzlal 😂😂😂😂😂

2018. aug. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem ő hízlal fel téged, hanem te saját magad. Te nem tudsz mértékkel enni, te vagy lusta mozogni, te nem mondasz nemet..stb.

Ha te nem akarnál hízni, akkor mindent elkövetnél ennek érdekében.

De te választottad inkább lusta tohonya életet a sok zabálással.


A te testeddel te rendepkezel nem a párod.

Ő most a saját képére akar formálni téged, ha hagyod.

2018. aug. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

na azt nézném én meg..

én hízlalásálló kivitel vagyok..

2018. aug. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bétó apó ***** válasza:
Engem egy nő ne így kényeztessen, ha értitek mire gondolok...
2018. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

és az egészségeddel is ennyire törődik?


és valld be, neked ez az egész baromi kényelmes.

2018. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Magadtol zabaltal sokat, magadtol nem mozogtal. Nem a baratnod hizlalt fel, hanem sajat magad.
2018. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Engem nem zavarna csak legyen jó a főztje xd amúgy is utálok edzeni. csak muszájból csinálom szal win-win
2018. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Én csináltam már ilyet..


Zavart, hogy túl szálkás az exem, ő meg cukkolt néha a combom vastagságával(47kg voltam 170cmhez). Nem akartam fogyni, izmosodni pláne nem, tetszettem magamnak, szóval elkezdtem fizetni és rendelni/főzni a kaját, hogy felszedjen picit és én is cukkolhassam.


Össze is jött:)

2018. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!