Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti szoktatok a pártoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szoktatok a pártoktól pénzt leszedni a bankkártyáról az ő tudta nélkül? Mire költitek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Veszek egy tábla csokit és új elemeket a vibrátorba, hogy végre egy kis élvezet is jusson. Aztán koktélotok egy chippendale bárban, hogy lássak végre igazi férfit is, ne csak azt a szánalmas nyomorultat, akit pénzzel lehúzok néha.

Aztán ráfogom, hogy dràga volt a fodrász, úgyse képes észrevenni, ha voltam, ha nem.

2018. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10-es,létezik wifis kártya is. Ha vásárolsz,nem kell a kód. Arra gondoltam hogy nagyon kell valami,de nem akar pénzt kérni. Sok férfi meg elnézi az ilyesmit.
2018. aug. 31. 19:44
 13/17 Bence_ ***** válasza:
Nincs wifis kártya, az Nfc 13,56Mhz-en mőködik.
2018. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Wifis kártya? Pay pass? 🤔

Arról is jön sms. Legfeljebb 5000-ig nem kér pint. Legalàbbis az enyém.


Azért nem értem a dolog logisztikáját, mert nekünk közös a szàmla, két kártya van. Én kapom az sms-t, nála van a mobilbank app. Így mindketten tűpontosan látjuk, hogy ki hol, mikor, mennyit költött.

Egyszerűen itt akadtam el, hogy a tudtom nélkül senki se tudja hasznàlni a kártyám. Mi van, ha ellopják? A férjemben bízok, de a többi emberben nem. Magamat védem azzal, hogy nem lehet a tudtom nélkül vásárolni vele. Limit is ezért van rajta. Sőt, ha szokatlan pénzmozgás van, felhív a bank, hogy én inditottam-e a tranzakciót.

2018. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van sajat keresetem.
2018. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem használom a párom kártyáját. Van sajátom.
2018. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A sárga földig süllyednék szégyenemben, ha ilyet tennék. Azért álljon már meg a menet. Az az Ő pénze, és sunyiskodni meg főleg nem sunyiskodnék, hogy leszedem azt shoppingolgatok belőle.
2018. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!