Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennének, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének, ha kiderülne a pártoktól, hogy kezd belezúgni a munkatársába?

Figyelt kérdés
Mostanában gyanúsan sokat nyomkodja a telefonját a barátnőm, nem szoktam ilyet csinálni, de bele olvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésbe. Látszott, hogy a korábbi beszélgetések ki vannak torolve, a maradékban pedig arról ír, h annyira cuki a munkatársa, mindig hoz neki valami meglepetés sutit, együtt járnak ki a parkba, ahol együtt kajalnak egy pleden, tök jól érzik magukat együtt, és " nehéz megàllni". Nem tudom, mit tegyek...

2016. ápr. 19. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk volt ilyen, en szerettem bele a munkatarsamba de atbeszeltuk a fjemmel aki nagyon megerto volt, aztan elmult a reszemrol es azota sem beszeltunk rola:-)


Szerintem beszelj vele errol, h megis mit szeretne, vagy mi ez

2016. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
bekövetés, ha "olyat" csinálnak odamész és teszed a dolgod.
2016. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

En odamennek a munkatarsahoz negyszemkozt es megmondanam: Xy az en baratnom. Nem tetszik, h joban vagytok. Ezentul nem mesz vele ki tobbet enni es nem ulsz le egy pledre vele , nem beszelgethetsz vele, ha jot akarsz magadnak. Draga egy teljes mufogsor meg , egy ujraepitett orr. Figyelni foglak.

Egy jo eros kezfogassal tavoznek, amibe beleroppannak az ujjai. Nekem ez bevalt. A megbeszelem a parommal modszer csak veszekedesbe torkollik.

N

2016. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám, hogy megmondom a páromnak, hogy figyi, nem szép dolog, de láttam a levelezésed, és mondd el őszintén, mi a helyzet.


Barátommal kb ez volt a helyzet. Jött egy új kolléganő, aki kezdettől fogva nyomult rá. Már az elején gyanús volt, de nem szóltam. Aztán megláttam a levelezésük, és szóltam a barátomnak, hogy látom, megy a flörtölgetés, mi ez. Elismerte, hogy átlépett egy határt, csábító volt, hogy egy csajszi idejön és nyalja a seggét egész nap. Megbánta, és megígérte, hogy beszél a csajjal, hogy ennek vége. Állítólag beszélt vele, de ezek után nehezen bízom meg benne. És ott a kisördög, hogy vajon meddig mentek volna el, ha nem találom meg a levelezésük?

2016. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vagy:-) de ez tényleg gyanús, azt nem hiszem, hogy megcsal, de valami van. Sajnos.
2016. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Azon alapján amit irtál én kibaxnám a pcsbe azta csajt
2016. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
kuka
2016. ápr. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves exbarátnőmnél volt hasonló helyzet. 5 évig voltunk együtt, jó volt a kapcsolatunk. Majd egyszer csak ő is ilyen mobilnyomogatós formát vett fel. Mint kiderült, "szimpatikus" lett neki egy nála 15 évvel idősebb pasi, akinek felesége is volt. Nem tagadom, én is beleolvastam a beszélgetéseikbe, mert ideges voltam, és nem akartam elveszíteni. Mikor őszintén elmondtam, kiakadt, felháborodott, hogy mit képzelek magamról, hogy ellenőrizgetem, stb. Arról nem szólt semmit, hogy a beszélgetéseik arról szóltak, hogy vetkőztetnék le egymást, miután én reggel elmegyek melóba. Plusz kiderült, hogy néha nem oda ment, ahova épp mondta. Majd ezek után kidobott. De úgy érzem, jobban jártam ezzel. Azóta pedig egyedül vagyok.

Szóval a helyedben rákérdeznék csak finoman, hogy esetleg nem akar-e valamit elmondani, mert úgy érzed, hogy valami megváltozott a viselkedésében, és attól tartasz, hogy más valaki is van a képben. Így nem derül ki, hogy nyomoztál utána, és még esély is van rá, hogy normális körülmények között elmeséli a dolgokat.


30F

2016. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ele allnek a kovetkezo szoveggel: ha nem csal a megerzesem mas kezd elcsabitani, es ez nekem nem tetszik, viszont te nem szoltal rola igy valoszinuleg nem akarsz tenni ellene. Ezert mielott megcsalnal inkabb szakitsunk, nem szeret ek a boldogsagod utjaba allni. Ha megse igy gondolod, akkor majd keress meg, minden jot szia!"


Ha menni akar akkor kapni fog a lehetosegen, ha nem akkor utanad fog futni.

Egyet ne csinalja, ha hagyja hogy elmenj es o kiprobalja a munkatarsat, de nem jon be neki, akkor ne fogadd vissza!( orok tuske lenne neked)

Aki menni akar az menjen.

Ha fiatal vagy meg talalsz magadnak nala tisztessegesebb not is. (Pleden uldogeles stb. ultragaz...de a csabito munkatarshoz nekem is lenne par keresetlen szavam...)

36N

2016. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem már volt olyan, hogy új munkatárs elemi szinten vágyat gerjesztett bennem. Kezdetben csak aranyos pasa volt, akivel jól eltudtunk kommunikálni.

És egyszer csak azon kapod magad, hogy sűrűn gondolsz rá, hogy megmarad benned az illata, a gesztusai... na akkor ébredtem rá, hogy itt most hatalmas gondok vannak.

Részemről nem volt kérdés, hogy a párom vagy a munkatársam. A párommal jó a kapcsolatunk, semmi gebasz nincs benne és kevés olyan férfit találnák mint ő. Ez nekem sokat számít. Én sem szóltam a páromnak róla, mert úgy éreztem, hogy ezt képes vagyok egyedül megoldani. És meg is oldottam. Nagyon leredukáltam a találkozásokat, nem kerestem a társaságát direktbe. Barátságos voltam továbbra is, de már tartózkodóbb. És fél év közös munka után elváltak útjaink.


Az szerintem önmagában nem bűn ha az ember észrevesz másokat is. Volt ilyen a párommal is, emberek vagyunk! De aztán minden ilyen esetnél ott a kérdés, hogy az új, izgalmasabb vagy a régi jól bevált mellett döntünk. Mi már a kapcsolat elején is megbeszéltük, hogy ez megtörténhet a kapcsolatunkban, ezért addig amíg ez kapcsolat minket boldoggá tesz, jól működik és nem nagybetűs szerelem áll ott az ajtóban, hogy elcsábítson, addig kitartunk egymás mellett. Ha kell akkor ketten dolgozunk az ügyön.

A párod is gondolom most nagyon kellemes neki ez a figyelmesség egy gyakorlatilag idegen embertől. Jól esik neki. Ha nem lennél abszolút engedne is a csábításnak. De egyenlőre tartja magát MIATTAD. És szerintem most ez az ami igazán számít! Ezen túl lehet adni, ha az ember felismeri mi is zajlik vele, de egyenlőre itt még nem tart a Kedvesed. Szóval neked kéne szólni, hogy ez így nem fog működni. Csak hagyja magát elcsábulni.

Ha azt nem is feltétlen kell bevallani, hogy beleolvastál a levelébe, de azt megjegyezheted, hogy most olyan más lett minden és egy harmadikra gyanakszol. Ha kérdezi miből gondolod, akkor mond azt, hogy megérzés. És ti is beszéljétek meg, hogy most mi legyen. Együtt vagy folytatja ezt az egészet tovább, de annak az lesz a vége, hogy különmentek.


Kísértés, csábítás mindig lesz, de az már a ti döntésetek mennyire engedtek eret ennek a dolognak!

2016. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!