Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok nő van 28.30tol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok nő van 28.30tol 50 evesig aki vagy magányos de van párja vagy független és úgy magányos?

Figyelt kérdés

Tényleg annyira igaz ez?

Kort írj légyszi


2018. szept. 2. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. 30N
2018. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Alap.

Én egy kapcsolatban élő 30+ nőhöz úgy állok mindig yhigy valszeg elég régóta van már a párjával, hogy félrelépjen.

Ha már elvált, akkor meg tuti nem akar megint monogám kapcsolatban élni.

Ha meg 30+ ott van, hogy még semmi komoly, csak barátja van pár hónapja...azt valszeg megint lehet tömni.

2018. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen igaz !

Ezt hívják tarsas magánynak.

Én ezt megelégeltem !

Így most csak egyedül vagyok ,de nem magányosanan.:)

2018. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azok szoktak így járni akik huszonpár évesen csakis jóképű, izmos pasival tudja megát elképzelni. Hozzámegy egy ilyenhez. Majd 33 körül azt veszi észre hogy a menő férje újra 22 éves libákat tömöget. Ő meg otthon kaparja falat, a háázasságból kilépni nem tud, mert nem tudna megélni. Jó esetben havi 2-szer a férjecskéje őt is meghúzza.
2018. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azok szoktak így járni akik huszonpár évesen csakis jóképű, izmos pasival tudja megát elképzelni. Hozzámegy egy ilyenhez. Majd 33 körül azt veszi észre hogy a menő férje újra 22 éves libákat tömöget. Ő meg otthon kaparja falat, a háázasságból kilépni nem tud, mert nem tudna megélni. Jó esetben havi 2-"


Jól van fiam, látom nagyon jól ismered a nőket :D

Jah, nem.

És mellé még frusztrált is vagy.

2018. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A világban sok olyan kapcsolat van, ahol csak a társadalmi nyomás-elvárás miatt van egy "csodás" kapcsolatban a két fél. Sokan úgy vannak, hogy társas magányban, de azért benne vannak egy kapcsolatban, mert "kő az".


"magányos de van párja": az ilyenek előttem a játszópajti kapcsolatok, amik valóban, "nagyon tartalmasak";

"független és úgy magányos": ők meg a tipikus mártírok, akik társas magányban élnek, mert egyedül szerintük vagy gáz lenne, vagy nem tudnának meglenni egyedül, vagy nem mernek kilépni a "rózsaszín" kapcsolatukból. /36F/

2018. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen

39N

2018. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!