Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki azt állítja hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt állítja hogy soha nem fog mást szeretni az így is érez?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam meg vele az ismerkedést, mert úgy éreztem nem tisztel. Ha nem vettem fel idejében a telefont, akkor szemrehányóan meg is jegyezte, hogy miért nem veszem felfele rögtön a telefont. Meg azt is is mondta hogy mivel már régóta nem voltam kapcsolatban, kíváncsi arra mennyire kívánom a szexet. Ezután megszakítottam vele az ismerkedést.

Azt mondta hogy szeret, és hogy nem akar elveszíteni. Majd miután nem álltam kötélnek azt írta hogy én senkinek se fogok kelleni, meg hogy ő egy jószívű ember.


2018. szept. 2. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A tiszteletet kiérdemelni kell, nem megkövetelni.
2018. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy megszakítottad vele az ismerkedést! Nem úriembert fogtál ki, egy bunkó paraszt. Nem írtad hány évesek vagytok?
2018. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"én senkinek se fogok kelleni, meg hogy ő egy jószívű ember"


Tényleg nagyon jószívű, ha ilyet mond. Jobb, hogy megszakítottad vele az ismerkedést!! Ne dőlj be neki.

2018. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond, az PILLANATNYILAG így érez, de ez normális esetben idővel változik.
2018. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, Kérdező...sajnos van rá példa (saját példám). Én 18 éve vagyok így egy lánnyal...

Mit mondjak? Nagyon nem kellemes. Mit gondolsz, tegnap éjjel kiről álmodtam...

Nagyon szar :'(

2018. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!