Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mindig voltam sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindig voltam sikeres fiatal koromban a nőknél. Sajnos kevesebb mint több sikerrel randiztam. Nem ütöttem meg azt az elvárt szintet. Most ugyanazok a nők mit akarhatnak Tőlem?

Figyelt kérdés
A legutolsó konkrétan megmondta, hogy itt, és itt lakik, menjek fel hozzá, mert tudja, hogy mennyi ideig vágyakoztam rá, és most kárpótol.
2018. szept. 2. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Jobb lett a kisugárzásod, férfiasabb lettél. Ha akarod kihasználod, ha akarod nem.
2018. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lassan 35 leszek, feleség, gyerekek vannak.
2018. szept. 2. 21:31
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnék a fizetésedet agyonhitelezni a lóvét felélni, majd lepattanni...
2018. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Feleség ,gyerek ! Ha nem is tudja de a nő megérzi ! Ilyenkor vérszemet kapnak.. már ugy se olyan édes a pnája mint gimiben hidd el. Nem érdemes!
2018. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz, hogy öregebb az biztos. De fiatalon sokkal többet sportoltam, ma is de már kevesebbet.
2018. szept. 2. 21:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van, nem érdemes ezekért a cafkákért megcsalni az asszonyt!
2018. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó aki kárpótolni akart az régen 60-65 körül lehetett. Most 100+os a nő.
2018. szept. 2. 21:37
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

az az általános jelenség lehet, hogy akkoriban többnek jobbnak tartották magukat és válogattak a sok pasi között

mostanra viszont lecsúsztak és megöregedtek próbálnak kapaszkodni valakibe valamibe és azokat célozzák meg akiket régen elhajtottak mert közben ők felnőttek és felépítettek valamit

és mivel már nem annyira kelendőek és valószinűleg az akkoriban jó pasikból se lett semmi, elkeseredésükben probálnak azokra lecsapni akik lett valami és nekik is csurranna cseppenne ez az

2018. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem is gondolkodok azon, hogy félrelépjek, de ha akkor nem kellettem, most meg jobb nem vagyok, akkor mi történik? Akinél esélytelen voltam, az leadta volna az igényeit, rossz tapasztalata volt, vagy mi?
2018. szept. 2. 21:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Feleség, gyerek...ne lépj félre, plusz gondolj bele, akkor nem kellettél nekik, most bezzeg igen. Küldd el őket a pokolba!
2018. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!