Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mindig voltam sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindig voltam sikeres fiatal koromban a nőknél. Sajnos kevesebb mint több sikerrel randiztam. Nem ütöttem meg azt az elvárt szintet. Most ugyanazok a nők mit akarhatnak Tőlem?

Figyelt kérdés
A legutolsó konkrétan megmondta, hogy itt, és itt lakik, menjek fel hozzá, mert tudja, hogy mennyi ideig vágyakoztam rá, és most kárpótol.
2018. szept. 2. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd a francba őket. Szánalmasak az ilyen nők,akkor nagy arcuk volt. Most hogy lerobbantak,már kaparnak. Hadd szenvedjenek,megérdemlik.
2018. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk most visszagondolva legtöbbnek mintha rossz lenne a kapcsolata. Vagy el is vált némelyik. Az utolsó nő meg igen előnytelen lett, de nem is ment férjhez, csak lett egy gyerek a pasijától.
2018. szept. 2. 21:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Elhíztak, megcsúnyultak, elkunigundásodtak.
2018. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És attól, hogy nem jött össze a párkapcsolatuk, lehetnék én a pótlék? A fenébe. Innen nézve nem is olyan jó. Ezek szerint ha a jó pasi mégsem olyan jó, mondjuk jellemben, akkor a rosszabbnál hirtelen elkezdik díj ázni a belső értékeket is. De akkor is miért én. Nálam jobb pasik is udvaroltak nekik.
2018. szept. 2. 22:19
 15/18 A kérdező kommentje:
Elkunigundásodtak? Akármit is jelent, biztos úgy van. Viszont a nők közül kettő nem csunyult meg. Ha fiatalkorban előnye volt kinézetben, most megduplázta. Náluk most sorban állhatnak a pasik, azért nagyon jók. Bár igaz , hogy több nőn is látszik a rosszabb sora.
2018. szept. 2. 22:24
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Viccesek ezek a válaszok,35 év körüli emberekről úgy írnak mintha 70 évesek lennének :D Csak látják rajtad hogy egy balek vagy,pont olyan mint régen,le akarnak húzni,vagy már annyira csúfak/kövérek,hogy már veled is beérik.
2018. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem volt sikerem az nem azt jelenti, hogy balek voltam vagy esetleg az lennék. Az akkor lennék, ha belemennék az ilyen dolgokba, vicces fiú. Amúgy is erre a dologra voltam kíváncsi, hogy jellemző ez a hozzáállás a régi partnerektől, vagy jelöltektől?
2018. szept. 2. 22:51
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom most, hogy jól megy neked a szekér, hirtelen kapós lettél.

Remélem nem adod meg nekik azt az örömöt, hogy összejössz velük. Közöld velük, hogy eztnektek, és röhögd ki őket, az ilyen potyalesők ezt érdemlik.

Én még pluszba jól meg is aláznám őket.

2018. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!