Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodozom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodozom még mindig arról a srácról, akinek nyilvánvalóan nem kellek?

Figyelt kérdés

Néha-néha írogatunk egymásnak, de 1. elvileg van barátnője 2. nem kellek neki.


3-4 éve kavartunk párszor, utána volt, hogy pár hónapig nem nagyon gondoltam rá, de úgy igazán sose tudtam elfelejteni.. És így 25ön túl már kételkedem magamban, hogy mért vagyok ennyire gyerekes, hogy valakihez ennyire ragaszkodom, mért dimenzionálom túl ennyire. Persze megvannak a jó tulajdonságai meg rossz tulajdonságai, de nem tudom, miért táplálok még mindig reményt a dologba, nem tudom, hogy tudnék ki jönni ebből a "mocsárból".. Ráadásul reálisan nézve tudom, hogy valószínűleg még ha össze is jönnénk nem lenne túl egészséges a kapcsolat, hogy én ennyire "felruházom őt mindenféle jóval", még mielőtt komolyan megismerném. Valaki járt már hasonló cipőben? Hogy jött ki belőle? :) Köszi a válaszokat!



#szenvedés #álmodozás #túldimenzionál
2018. szept. 3. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

1 mert nem akarsz egyedül lenni

2 mindig az kell ami elérhetetlen

el kell felejteni már csak azért is mert barátnője van .

2018. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen igen tudom.. csak hát az elmélet könnyű ugyebár, a gyakorlat nehezebb :) a kérdés amolyan költői kérdés volt, inkább a megoldás, a felejtési technika érdekelne!
2018. szept. 3. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz, de van valami a levegőben, mert az elmúlt 3 napban 2x álmodtam az exemmel. Eddig mindig max.havi 1 ritkán kétszer, most zsinórban:D
2018. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3+ Ráadásul én nem vagyok az az álmodózós tipus.
2018. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan , ,hogy a kapcsolatom közben 4 facebook profiról jelölt be a csaj akivel mindössz 2 hétig voltunk eggyütt , jah és rá 3 évre kezdte a jeölgetést...
2018. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen, kb 6 éve tart.:D gondolatban mindig visszatérek hozzá. kicsit túlidealizáltam. ami persze, ha előveszem a józan eszemet, akkor értelmetlen.

viszont jó érzés rá gondolni. meg sokáig is voltam egyedül, ilyenkor álmodoztam róla.

2018. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs felejtési technika. Esetleg, ha más kerül majd az életedbe. Szóval majd elfelejted, amikor eljön az ideje. :)
2018. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!