Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok kedves Hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok kedves Hölgyek azokról a férfiakról, akik ha kell kiállnak értetek, de véznák, vagy nem tudnak verekedni, és az első ütéstől összeesnek?

Figyelt kérdés
Mennyire várjátok el, hogy a férfi jól tudjon verekedni? Vannak olyan férfiak is, akiknek nagy a szájuk, bárkit leteremtenek, de verekedésben simán alul maradnak.

2018. szept. 3. 23:29
1 2 3
 1/28 October15 ***** válasza:
81%
Pontosan mikor is kellene verekednünk? :D Ha nem seggprimitív az ember / nem totál agyhalottak között mozog akkor viszonylag kevés esély van rá, hogy verekednie kelljen. Egész jó esélyt látok arra, hogy nekem maximum a doktorimat kelljen majd megvédenem.. valahogy nem látom magam előtt a szituációt ahogy rám vagy bárki másra a mi környékünkön / mozgáskörzetünkben rátámadnak. :D
2018. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2%
Első. Szerintem te neked tényleg nem kell aggodnod, valszeg nem hétköznapi presszóba ülsz be , és nem egy parkban fogsz sétálni a pároddal ha nem a karibi tengerek partján.. tehát nem hozzád szólt a kérdés .
2018. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 October15 ***** válasza:
65%

2.: Nem, marhára távol állok ettől. :D Nem gazdag vagyok csak értelmiségi. XD [Okay az egyetem után ez nyilván feltételezni fog egy középosztályt de az még mindig nem gazdag.]

Idk szerintem a karibi térség lazán balhésabb mint Debrecen nem kisebbség fertőzött területei. :D

2018. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%
#3 xDd a közép osztály az olyan 35-milliós ház , havi 1 milla . De ne térjünk el a kérdéstől. Szerintem bárkit megverhetnek képeségektől ,kilotól,alkattól függetlenül. De igen , egy vézna fiuba nagyobb eséllyel kötnek bele ha csajjal van.
2018. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 October15 ***** válasza:
64%
Van bármi fogalmad a középosztály jelentéséről? :D Az egy dolog, hogy Magyarországon a középosztály gyakorlatilag nemlétező fogalom de nem, marhára nem 1 millánál kezdődik. :D Nálunk szerencsésebb országokban ahol picit kevesebbet lopnak [tehát a világon bárhol :D] a középosztály a medián bér +- 20%-át kereső embereket jelöli. [ENSZ - ILO]
2018. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

#3

Hoppá én is debreceni vagyok. :)

Nyugodtan lehet itt sétálni nappal és éjszaka is, és szoktam is. Persze épp meg is tudnám védeni magam/mást ha arra lenne szükség.

Egyébként szingli vagyok, ha érted mire gondolok...? 😀

2018. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 October15 ***** válasza:
87%
Én meg hetero 26 éves pasi. :D Ha érted mire gondolok. XD
2018. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Uppsz

😂😂😂

2018. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Megis hol kene verekedni? Milyen primitiv kerdes ez?
2018. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

Juj de gyász vagy 66. :D Teljesen egyértelmű, hogy férfi October..... :D


Ugyan férfi vagyok és vézna is, valószínűleg pár kan ómigráns hamar kivégezne, viszont a jó öreg TW1000 sosem hagyott még bajban. :D Eleve hülye lennék szétverni az öklöm a fejükön, vagy a testi épségem kockáztatni egy kétes kimenetelű verekedésben.

2018. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!