Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van olyan ismerőse,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van olyan ismerőse, akinek konkrétan mindegy, hogy ki, csak lány legyen, akit megdughasson?

Figyelt kérdés

Egy ilyen srác kezdett ki velem, én elküldtem, erre nekiállt zaklatni és tönkretette az egész nyaramat...


Általában nem mondanak neki nemet, de a létező összes lánnyal kikezdett, talán a nagyon kövérekkel, vagy sokkal idősebbekkkel nem. Nem számít neki, hogy szép legyen, vagy vékony, semmi. Lyuk legyen a két lába között.


Pont ezért kértem ki magamnak, mert se nem csúnya, se nem kövér nem vagyok...


Ja és van pár lányt akit felszed barátnőjének, de aztán léptem nyomon csalja és becsapja.


Engem nem érdekel mit csinál, de ha valaki azt mondja neki, hogy nem, akkor hagyja békén.


2018. szept. 4. 00:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére nincs ilyen havergyerek..nem gratulálnék ha valaki belekezdene..
2018. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Jobb mint aki luzernek játsza magát közben meg 50 nőt levart..
2018. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ki a nagyobb lúzer, akinek az sem számít, hogy kié az a lyuk... Csak kipipálgassa őt is.


Lányban is nagyon gáz, de férfikénr is, hogy akár a saját anyját is megdugná, ha nem lenne más éppen.

2018. szept. 4. 00:28
 4/29 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező te valami szép csaj lehetsz oO
2018. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tényleg az vagyok, nem elfogultság.


Attól, mert egy ilyen is betalált, nem vagyok csúnya.

2018. szept. 4. 00:36
 6/29 anonim ***** válasza:
Hogy tette tonkre a nyarad?
2018. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Igen, itt a gyakorin rengeteg ilyenbe futsz bele. Ha kiírod hogy "N" akkor máris jön a privátözön szexuális ajánlatokkal. Mindegy hogy hogy néz ki, hány kiló, retek, szutyok, koszos, büdös kövér, fogatlan büdösszájú. Megdugná.
2018. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Zaklatott, személyesen és üzenetekkel,barátokon keresztül. Pletykákat talált ki rólam.
2018. szept. 4. 00:44
 9/29 anonim ***** válasza:

én leakasztom rólad, de csak ha..


(szar vicc)

2018. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16%
Xdd mindig a csunya lányok akadnak ki..
2018. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!