Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Mi az amit konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mi az amit konkrétan megnéztek egy srác arcán?

Figyelt kérdés
Esetleg a szeme, szája, orra, vagy mit konkrétan?

2017. szept. 16. 05:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az összképet, azon van a lényeg. Ha már ismerkedünk, akkor mindent megfigyelek rajta
2017. szept. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Konkretan az egesz arcat. Attol meg, hogy szep a szeme, lehet nyulszaja.
2017. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem hogy az egész arcán belül MIK azok amiket megnéztek . Nem CSAK egy tényezőre gondolok
2017. szept. 16. 08:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Múltkor randiztam egy sráccal, izmos test, gyönyörű kék szemek, helyes arc, borosta...de úgy álltak a fogai, hogy majd kidülledt a szemem, mikor megláttam. Teljesen elrontotta az összképet, pedig fogszabályzás után úgy nézne ki, mint egy félisten...


Nincs "egy olyan dolog", amit nézek az arcon, vagy tetszik egybe, vagy nem. Attól, hogy különösen tetszik az orra, vagy a szeme, még lehet az összkép nem jön be. Nyilván lányokkal szemben te is így vagy ezzel, nem?

2017. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az első, amit meglátunk máson, az tudatalatt történik.

Ilyenkor egyrészt a kisugárzását vesszük észre a másiknak, azaz testbeszéden keresztül kommunikál, szintén tudattalanul, olyan dolgokról, mint pl a magabiztossága, nyíltsága, habitusa stb...

és persze a szemünk látja a stílusát-öltözködését, testalkatát. Mindezekből a tudatalattink összehasonlítást végez a már korábbi tapasztalatainkból meglévő mintákhoz képest, és végül a legjobban passzoló mintához fűződő érzéseket generál. az új emberrel kapcsolatban, tehát így ruházunk fel embereket valójában nem létező tulajdonságokkal is.


Ezért fontos a jó első benyomás. Csak az biztos, hogy az első találkozás alkalmával tapasztalt dolgok elég jól rögzülnek, nehéz megváltoztatni a másik félben rólunk kialakult képet, azaz ha jó mintába kerülünk, akkor nehéz lerontanunk magunkat nála, viszont ha rosszba, akkor meg cseszhetjük...

2017. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szeme, szája... Összkép.. Arccsont, bőr
2017. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Száját, meg az állkapcsát.
2017. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A szemét. Imádom a sötétbarna szemeket
2017. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szem - imádom a zöldszeműeket (a páromé elképesztően szép, ha ránézel, barnának mondod, de amint fény éri annyira zöld lesz, hogy az hihetetlen) :)


Száj és mosoly

2017. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én, személy szerint nagyon szeretem, amikor egy fiúnak szép/aranyos a mosolya :) 14/l
2017. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!