Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is terápiára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is terápiára kellene mennem az alábbiak miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarba tud hozni, ha mellettem lévő párok elkezdik csókolni és simogatni egymást. Emiatt panaszkodtam másoknak, hogy vajon mit tudnék ellene tenni.


Megoldásként azt javasolták, hogy menjel el terápiára.


Szerintetek ilyen dolog miatt tényleg terápiára kellene járni?


2018. szept. 4. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell. Ez nem egy olyan dolog, ami nehezíti az életedet - nem nézel oda, vagy arrébb mész, és kész. De nincs attól semmi bajod, hogy zavar az ilyesmi.
2018. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Menj el 2-3 szor swinger klubba. Egyrész olcsóbb mint egy pszichológus, másrészt utána tuti nem fog zavarni ha csókolóznak melletted.
2018. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
engem is zavar. ülve nyalták falták egymást. Elképzeltem, hogy odamegyek, az ujjamat lenyomom a torkomon, hogy rájuk rókázzak miközben csinálják. hmmmm
2018. szept. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
3 - neked kéne pszichològushoz menned
2018. szept. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Baromi nagy illetlenség mások mellett simogatni egymást és csókolózni. Nem neked van szükséged terápiára, nem veled van gond. Akár szólhatsz is a pároknak, hogy esetleg nem lehetne-e inkább otthon. Jó, hogy nem kezdenek mindjárt dugni előtted. Én is utálom az ilyen parasztokat.
2018. szept. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%

A csókot én sem szeretem, mert én nem csókolózom. bszni bszok mások mellett, többesben, bármi. De ez a nyelves izé olyan mintha csupasz csigát nyalogatnának. számomra is gusztustalan.


25n

2018. szept. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, de ha ilyen van akkor arrébb megyek, elfordulok,de kb. ennyi.


Nem kell ezzel sehová menned, természetes.

És hozzáteszem: számmora természetes az,hogy más előtt ezt ne tegyük, tehát nem Veled van a baj.


Viszont annak ellenére,hogy én nem teszem, és nem is látom mások részéről se jónak, nem ítélem el aki így tesz. Van akinek ez belefér az erkölcsi normájába, bár ezt tehetné diszkréten is.

2018. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana az a terápia. Nehogy aztán mutogatós bácsi váljon belőled.
2018. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Gyanítom, hogy egyedülálló vagy. Ez a dolog valahol az elfojtott irigységég manifesztálódása. Terápia kell, igen. Csak nem feltétlen pszichológus.

Szerintem a gyengédség, és intimitás nagyon hiányzik neked, talán a szex is .


Szóval a megfejtést én olyan irányban keresném. Nem, ne feküdj le az első jött-menttel, de egy intim kapcsolat/helyzet sokat segítene ;-)

29F

2018. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 October15 ***** válasza:
42%
Kétlem, mármint nagy bajod nem lesz ettől nemde? :D Meg amúgy is jobb helyeken az a normális, hogy nem az utcán cserélnek testnedveket.
2018. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!