Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam haverom barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam haverom barátnőjét meztelenül. Jelet küldött az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés
Szívesen látott vendég vagyok náluk. Múltkor haverral mentem hozzájuk, a lány alapból otthon volt. Én be akartam menni a mosdóba kopogtam a lány mondta hogy "jöhetsz".Igazából nem is értem miért mentem be hisz vécézni szerettem volna vagyis inkább meg kellett volna várnom hogy kijöjjön. Ott állt meztelenül valszeg zuhanyzott de már meg volt száradva fésülve konkrétan úgy sminkelt hogy nem öltözött még fel. Megijedt mert azt hitte a haverom azaz a barátja kopogott.De egy reflexszerű szemérmes takarás után már tök természetesen látni engedte magát , mellé még mosolygott is. Persze kijöttem hogy majd később pisilek de azóta is ő jár a fejemben. Úgy hiszem ez a gesztus ahogy viszonyult hozzám abban a helyzetben jelent valamit.....vélemények?

2017. aug. 13. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

.... és ekkor beleért a kezed a bilibe. :)

Kamugyanús tinisztori.

2017. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%
írj rá és beszélj vele. De a haverodat ne verd át a háta mögött. Addig semmit ne tegyél, amíg együtt vannak!
2017. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ját ha ez így igaz, nagy ribi a kis csaj..
2017. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szépet álmodtál :)
2017. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig összeragasztóztam a lepedőt egy ilyen álom után :(
2017. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
A haverod nője..szóval nem mindegy,hogy tetszel neki vagy sem..?
2017. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom az álmot kérjem e ki jobban magamnak vagy a tinit. Valószínűleg a korosztályom akik már nem élnek szülőkkel ( bele is írtam hogy Hozzájuk mentünk) nyilván tinik. Meddig tart a tini korszak krisztusi korig???!!
2017. aug. 13. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Ah, szóval csak fogyatékos vagy. Értem
2018. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle?
2018. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja egy ideig együtt voltunk de azóta már mással vagyok
2018. szept. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!