Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha még lassan 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még lassan 7 év után is hiányzik?

Figyelt kérdés

2012 elején szakítottunk több, mint egy év után, azóta nem is beszéltünk egyszer se. Időközben volt több barátnőm is, de mindben őt kerestem.


24/F


2018. szept. 4. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én ezzel elmennék pszichológushoz!
2018. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat,de ez nem biztos hogy teljesen okés így. Szerintem túl kellene lépned rajta.

Egyedűlálló most?? Hívd el egyszer randira,elutasìtás ....hátha észhez térìt. Ha meg jól sűl el....

2018. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

keresd meg újra. Nem véletlenül jár ennyit az eszedben ;)

Hajrá.. :) nem tudsz veszíteni. Max végleg le tudod zárni... :)

2018. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd meg. 7 év hosszú idő, az alatt biztos mindketten sokat változtatok, főleg hogy gondolom még tinik voltatok. Ki tudja, mi sül ki belőle, de ha nem is fogadja úgy a közeledésed, ahogy szeretnéd, lehet, épp az fog segíteni elfelejteni, hogy te megtetted amit lehetett, de nem jött össze.
2018. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 év az semmi, Kérdező. Én 18 éve vagyok így egy lánnyal. Tapasztalatból mondom, semmit nem fog enyhülni az érzés, sajnos az idő erre nem megoldás.


Van egy jó hírem, és van egy rossz hírem számodra, Kérdező. A jó hír az, hogy ha nem az a lány volt számodra az Igazi, akkor az Igazit még mindig megtalálhatod, és akkor el fogod őt felejteni,hisz nem ő az, akit neked rendelt a sors.

A rossz hír, hogyha viszont valóban ő volt az Igazi...nos, akkor hatalmas nagy szarban vagy. De akkorában, hogy az nem is igaz...!!!

2018. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!