Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan fél éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve szakítottunk de még mindig nagyon hiányzik miért?

Figyelt kérdés
Vannak napok mikor jó de vannak napok mikor úgy érzem magam mint hogy ha az nap szakított volna velem ez miért van ? és meddig lesz ez így? vagy ha valamit ki rak közösségi oldalra magáról képet akkor nekem az rendesen rossz nem értem próbálok nem rá gondolni csak nehéz ha közbe még mindig szerelmes vagyok legalábbis úgy érzem .
2017. dec. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nem zártad még le a múltat.

2. Még mindig rajta kattog az agyad.

3. Addig lesz ez így, amíg nem teszel azért semmit hogy ez változzon.

4. Teddtúl magad a történteken, vond le a tanúlságot belőle.

2017. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél év nem mindenkinek elég, hogy túllépjen. Viszont sürgősen hagyd abba a nézegetését közösségi oldalon, ha nem is törlöd le, rejtsd el és ne nézegesd (kínáncsiságra ott az önuralom), mert csak feleslegesen tépkeded a sebeid, csak annál tovább fog tartani.
2017. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, pedig én szakítottam. Valószínűleg még idő kell.
2017. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért nem beszéltek egymással?
2017. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért van fent a közösségi oldalon nálad? Tiltanám, hogy még csak véletlenül se nézegessem. A kíváncsiság hamarabb elmúlik, mint az az önmarcangolás amit akkor csinálsz, amikor folyamatosan nyomon követed.

A továbblépés mindig rajtad múlik. El kell dönteni, meg kell lépni, le kell zárni minden kapcsolatot és csak előre nézni. El fog múlni, de ahhoz akarni kell hogy elmúljon. És ami a legfontosabb: nem szabad azt hinni, hogy ő volt az igazi, az egyetlen és sose leszel többé boldog ha ő nincs melletted. AZ élet megy tovább és közhely de mindenki pótolható még ha most azt gondolod, hogy ez nem igaz. Nincs két egyforma szerelem és egyformán sem tudsz szeretni, de csak azért mert nem olyan, attól még nem jelenti azt, hogy hosszútávon nem lennél boldog mással máshogy. Az meg megint csak közhely, hogy ha egymásnak valóak lennétek, akkor együtt lennétek még mindig. Okkal mennek szét emberek, nem kell a múlton rágódni hanem menni tovább, tapasztalni, új embereket megismerni. Felmelegítve meg csak a káposzta jó. Ritka ha egy szakítás után helyrehozható minden.


41N

2017. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!