Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan valami nem stimmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan valami nem stimmel, hogy lassan 23 évesen nem hiányzik egy párkapcsolat az életemből?

Figyelt kérdés
Jól kitöltöm az időmet, sportolok, dolgozom, tanulok, azt mondják sok bennem a lehetőség, hiba volna ha most nem a karrieremre koncentrálnék. Sok ismerősöm van, alapvetően jól elvagyok az emberekkel, barátom annál kevesebb van, de nekem az is elég, soha nem voltam egy túl extrovertált ember. Egy szóval én most boldog vagyok így. Sokan mondják, kapcsolatom lehet majd 27 évesen is, ilyen lehetőségeim viszont tanulás terén nem...

2016. nov. 26. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Még soha nem is volt senkim sajnos, csak ismerkedések, de nem passzoltunk az illetőkkel :/
2016. nov. 26. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:

A te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, senkinek semmi beleszólása ebbe!


Csak azt nem értem, hogy ehhez minek kell kiírni egy kérdést?

2016. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%

Semmi baj nincs ezzel, a karrier fontosabb, mint holmi hülye párkapcsolat. Az ember csak magára számíthat az életben. A párod elhagyhat, átverhet, meghalhat stb.... Te meg egyedül maradsz a nagyvilágban.

Szóval ne akarjál minden áron párkapcsolatot, nem éri meg az erőfeszítéseket.

2016. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mcgalagony17 ***** válasza:

Teljesen megértem a kérdést. Én is nagyon élvezem a szingliséget és ki is használom az előnyeit, de néha eszembe jut, hogy mi hiányzik belőlem, amiért nincs igényem arra, amire a nők zömének. Totálisan kitölti a napjaimat a munka, és a barátaim, és abszolút nem hiányzik, hogy érzelegjek valakivel.


22/N

2016. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek a dolgok nem ütik egymást, tehát ne erre fogd. De alapból azzal, hogy nem akarsz kapcsolatban lenni, semmi gond. Majd akarni fogod, ha találkozol valaki olyannal, aki ezt előhozza belőled.
2016. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben a cipőben vagyok én is...


És elmondhatom semilyen nőnek nem leszek a csicskása, majd esetleg ő...


Ha meg nem tetszik akkor azzal megy amivel jött a ribi.


Most is összeismerekdek egy 15 éves csajjal, aki már 18.nak mondja magát és a nagyasszony stb. 3 nap csodásan telik el a többi csak lazán 2-3 hét aztán gondol egyet és elfelejt, lekotatt..


Na egy nő szerintem, nem képes szeretni csak kihasználni és megjátszani az agyát.


A férfi szíve pedig szó szerint ketté hasad az ilyen, moslék nőktől...

2018. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd sajnálunk téged, ha lesz rá időnk. Ha 1-2 marha miatt ilyen következtetésekre jutsz, akkor azt kell mondjam, hogy nem is érdemelsz náluk jobbat.
2018. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!