Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborító! Ma bementem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháborító! Ma bementem egy patikába valamit venni, kis édes nőci volt az eladó. Próbáltam egy kicsit viccelődni, de semmi. Utánam jött egy ecsetfejű kis nyáltenger, érdekes módon vele egyből mosolygott, leállt jópofizni. Mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
XD
2018. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Velem általában kedvesek az emberek és sokszor kezdeményeznek beszélgetést ismeretlenek. Az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg ismerték egymást?
2018. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%

A csajok azokkal mogorvák akik tetszenek nekik.

Én is sokszor jártam így, de én a munkahelyen.

2018. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha csak veled történik ilyen... ott veled van a gond barátom.
2018. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
99%
A kérdéseidből és kommentjeidből kiindulva. Tyííííh örülj, hogy nem sprézet le valami asztma inhalálóval te$ó.
2018. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Bár tagadják a nők, de az ecsetfejű nyáltengerek tetszenek nekik, különben nem lenne ennyi ilyen stílusú ember
2018. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

#5

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

egyetertek

2018. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Mikor anno eladóként dolgoztam én is nehezebben viseltem azokat az embereket akik próbáltak kikezdeni velem, nyíltan flörtöltek velem, mintha nem is tűnne fel nekik, hogy nekem az a munkahelyem és éppen dolgozom, ahol vannak. Ellenben a szimpla kedvesség mindig jól esik és attól, hogy valakire az ember lánya rámosolyog még nem jelenti azt, hogy be is jön neki vagy bármi. Szintén tapasztalat, hogy tudunk a pult mögött olyan lehengerlően vigyorogni, ha akarunk, hogy a másik azt hiszi mindjárt a nyakába is vetjük magunkat és csak érte élünk, miközben egyébként a hátunk közepére se kívánjuk, csak épp meg lett mondva, hogy próbavásárlás lesz vagy szimplán csak legyünk kedvesek vagy valamit nagyon el kell adni. :D
2018. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Bele se merek gondolni,hogy te hogy nézhetsz ki,ha még egy csövesbánat ecsetfej is szimpatikusabb nálad,kérdező.
2018. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Shrek, öregem, te már kinőttél ebből a korból. Mit akarsz a fiatal lányoktól...
2018. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!