Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam meg az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg az érzéseim úgy igazán?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most megyünk egyetemre. Bar nem leszünk nagyon messze egymástól,mégis kevés időt fogunk tudni együtt tölteni. Szeretném valami nagyon személyes nagyon nagy volumenű dologgal megmutatni neki, hogy teljesen hűseges leszek hozzá és soha nem fogom megcsalni es szeretni fogom mindig. A lanykérés az egyetem után történne meg, vagy ha sürget az idő, az utolsó évek felé. Szóval az eljegyzés jelenleg kilőve. A kérdésem, hogy milyen pénztárcabarát dolgokat tudnátok mondani, amivel valami olyat tudnék neki adni amit még soha? (Elég komoly a kapcsolatunk)

2018. szept. 4. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szép bizsugyűrű
2018. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért attól valami komolyabbra gondoltam
2018. szept. 4. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki egy hosszabb hangvételű szerelmes levelet. Én ilyennek sokkal jobban örülnék, mint valami tárgynak. :)
2018. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ejtsd teherbe.
2018. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szerelmes levél nem hangzik rosszul, de gyakran írok neke ahhoz hasonlókat
2018. szept. 5. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Önindítóban pár napja volt olyan téma, hogy az apuka tengerész volt, és akkor úgy fogalmazták, hogy azért, hogy fenntartsák egymás érdeklődését-nem biztos, hogy pontos a kifejezés, szóval így a barátnődnek semmiképpen ne hozd fel---; a pasi meg a csaj ilyen erotikus meg intim tartalmú ilyen pajzán leveleket küldözgettek egymásnak. Na és akkor ezeket a leveleket ők gondosan elrakták otthon. De egyszer a kislányuk megtalálta, és el kezdett postásosat játszani, és bedobálta a szomszédok postaládáiba. Talán esetleg küldhetnél neki minden nap valami idézetet. Akár valami poént, ami az órán sült el, vagy egyéb vicces bölcsességet, vagy valami romantikus, vagy bölcs idézetet.
2018. szept. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. mióta vagytok együtt? Vlm kis meglepi? Fotómontázs vagy vlm kis nyaklánc(sziv szimbolummal,vagy a neved kezdobetuje:)) nekem ezek aranyosak olyan érzés mintha jobban a barátomhoz tartoznék.vagy csak meglepnéd vlm kis közös romantikus vacsival amit te készítesz. Vagy tényleg bármi kis apróság, ilyenekkel egy lánynál azt érezteted h fontos és szereted:) nem nagy dolgok de nagyon jól tud esni.
2018. szept. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!