Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak az emberek másoknak a saját életükről?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom az egyik csoportban, hogy milyen jól megvannak a párjukkal, naponta csinálják a dolgot, egy nap többször is. Még azokon a bizonyos napokon is.

Elhiszem, hogy a szex jó, na de nap mint nap csinálni, többször is, nem unalmas egy kicsit? Én imádom a párom, na de mi nem csináljuk nap, mint nap. Több pózt is kipróbálunk, de mindennap akkor se menne se nekem se neki...

Én úgy érzem, hogy sokan csak hazudoznak arról, hogy ők hányszor csinálják egy nap.



2018. szept. 4. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne hazugság? Nektek az a normális, másnak meg más. Nem mindenkinek ugyan olyanok az igényei.

Ha lenne barátnőm, biztos, hogy én is vágynék rá napi szinten, sőt tuti hogy akarnám is csinálni, akár többször is. Pedig 30 vagyok.

4-5 éve volt egy kapcsolatom, akkor minden nap, napi szinten 2-3x volt szex a lánnyal.

2018. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy ki hazudozik vagy ki nem.


Véleményem szerint az együttlét nem lehet unalmas azzal akit szeretsz/akire vágysz.


Nincs azzal gond, ha eltérőek egymástól az emberek igényei, csak arra kell figyelni, hogy párnak olyat találjunk akivel ezek az igények nagyjából megegyeznek.


Mindennap nekem sem menne, de nem azért mert unalmasnak gondolnám az együttlétet, csak pusztán lehet épp rosszabb kedvem van vagy csak épp nagyon fáradt vagyok és nincs hozzá kedvem.

2018. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen elég ritka , hogy 2 nimfomán kerüljön össze. Általában a nők azok akik eleinte többet igényelnek , majd 2-3 év után neked kell könyörögnöd heti 2-3 alkalomért is , vagy 2 hétig nem kapsz semmit mert vagy fáj a feje,fáradt, most magányra vágyik,most menstruál stb.
2018. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Most mi a problémád? Az felháborító, hogy csinálják vagy az, hogy te nem?
2018. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hogyha annyira jól működik az ilyen kapcsolat, akkor mikor van nekik idejük veszekedni, vagy bármi, hogy szétmennek? Ha már egy nap 3szor csinálja valaki :D dolgozni is kell ám, meg főzni, meg barátokkal lógni vagy bulizni :D

Nekem ez olyan természetfeletti dolognak tűnik ez a napi 3x szex, évekig... Aztán meg szakítanak. De miért? Legtöbben azért, mert megcsalják egymást. Szóval, szerintem valamilyen szinten már unalmasak egymásnak XD

2018. szept. 4. 21:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt , hogy én is untam már a dugást ..
2018. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
40 éves koromig volt hogy 24 óra alatt 5 x szexeltem. Most általában a heti 3 elég. (de van sajnso hogy csak 1, vagy még keveseb jön össze! De kívánni kívánom!) F/60
2018. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején én is 3x csináltam, de aztán csak napi egy, most pedig két naponta. Én szeretem csinálni, de valahogy nekem bejön ez a kétnaponta való összebújás XD pedig szeretjük egymást. Úgy gondoljuk mivel úgyis együtt akarunk megöregedni, van időnk ilyeneket csinálni XD
2018. szept. 4. 22:05
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

Irigység. :)

Szánalmas a kérdező. :D

2018. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Napi 2-3 alap. 😉
2018. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!