Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak az emberek másoknak a saját életükről?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom az egyik csoportban, hogy milyen jól megvannak a párjukkal, naponta csinálják a dolgot, egy nap többször is. Még azokon a bizonyos napokon is.

Elhiszem, hogy a szex jó, na de nap mint nap csinálni, többször is, nem unalmas egy kicsit? Én imádom a párom, na de mi nem csináljuk nap, mint nap. Több pózt is kipróbálunk, de mindennap akkor se menne se nekem se neki...

Én úgy érzem, hogy sokan csak hazudoznak arról, hogy ők hányszor csinálják egy nap.



2018. szept. 4. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanaz, Kérdező, mint amikor összespórolnak hosszú évek alatt egy Maldív-szigeteki nyaralásra, és erről postolnak több száz képet a Failbookon a nagyérdeműnek.

Kifelé megőrzik a boldog szerelmespár illúzióját, hogy irigykedjenek rájuk. Amikor a négy fal között egymást földigilisztázzák meg ocsmányolják, azt valamiért mindig elhallgatják.

2018. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az hogy 10 év után unom már kicsit hogy minden nap verem, szerintem rendben van, te meg csak ne irigykedj.
2018. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mások miért hazudoznak, de én nem szoktam. Sőt, a magánéletemről nem is szeretek és nem is nagyon szoktam beszélni. Most viszont leírom, hogy a 43.évemben vagyok, sosem voltam egy nagy étvàgyú, viszont a mostani párommal ha hiszed ha nem egymás után többször is szoktuk egy nap, le sem merem írni hányszor. Ha több idő lenne, szerintem képesek lennénk egész map..Ez nagyban függ attól mennyire azonosak az igények, mennyire passzoltok és mennyire vagytok szerelmesek.Amúgy meg ahány ember, annyi fêle.
2018. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha valami nem jó, azt nem fogják az orrodra kötni. PL saját büszkeségüknek nem akarnak nekimenni azzal, pl még esetleg saját maguknak is csak félve vallják be, hogy valami nem jó, nemhogy pl egy kívülállónak, akinek az ő házasságában pl semmi része. Tehát van ő meg a párja, és a 3. meg miért kérdezget ilyesmiről? Mert neki pl nem mindegy, hogy nekik milyen a nemi életük? Nem akarja firtatni. Amúgy honnan tudod, hogy esetleg tényleg nem csinálják minden nap akár többször is. Szoktad nekik a gyertyát tartani, hívnak minden egyes alkalommal?:) Amúgy szal az a lényeg, hogyha valami rossz, akkor se vájkáljál, amúgy lehet nekik pont megfelel, meg pl nehogy kioktassad, mert az neki nagyon rosszul esne, hogyha megmondanád, hogy ő hogy csinálja a saját szexuális életét.(A párjával együtt természetesen).
2018. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

hát figyelj, ha 5-10 perces egy menet, akkor összejöhet a három egy nap nekik. :D

szerintem is vicces kicsit, hogy azt mondják ennyit szexelnek, aztán a kapcsolatuk egy rakat sz ar. :D sok szex mellett nem ártana beszélgetni is. :D

2018. szept. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne hazugság?


"dolgozni is kell ám, meg főzni, meg barátokkal lógni vagy bulizni"

Dolgozunk mindketten, marad azon kívül még 16 óra a napból. Főzni hétköznap nem szoktunk, meg kb senki, akit ismerek - mindenki munkában kajál, este meg egy szendót összedobni 5 perc.

Barátokkal havi 1-szer találkozunk átlagban, messze laknak, inkább ritkábban megyünk ottalvós találkozóra.

Bulizni meg nem mindenki szeret, mi pl kifejezetten gyűlöljük a klasszikus értelemben vett bulizást. Inkább kimegyünk a közeli erdőbe sátorozni nyári, őszi hétvégéken, estéken, élvezzük a nyugit, és guess what, marhára ráérünk közben szeretkezni.


Azt se teljesen értem, miért lenne unalmas..? Fel lehet dobni egy csomó dologgal.


Illetve én pl kifejezetten utálom a hosszú, órás reszeléseket, csak fájdalmaim lesznek tőle. Inkább rövidebb menet legyen, de többször :)


Attól, hogy te máshogy csinálod, még nem kötelező mindenkinek ugyanúgy élnie, sőt, hazug se lesz senki attól, hogy más a normális számára. :)

2018. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!