Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a saját boldogságotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a saját boldogságotokat választanátok ebben a helyzetben? Érdemes lenne elengedni egy 3 éve tartó kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve együtt vagyunk,ha nem vágyunk együtt, szomorú vagyok és nagyon hiányzik,de ő nem az a tipikus romantikus férfi,akire én vágyok.

4 év alatt egyszer sem lepett meg valami kis aprósággal,gondolok ezalatt romantikus vacsira,reggelire, akármi.

Nagyon nehéz élete van, szüleivel él,minden napos vita,mindig történik vele valami rossz.

Most azonban van egy férfi,akinek tetszem, és nekem is tetszik ahogy bánik velem,ő nagyon romantikus és rengeteget viccelődik,mellette csak nevetek.

Párom mellett is sokszor vagyok jókedvű,de amikor együtt vagyunk is telefont nyomkodja, folyamatosan tv megy,nem járunk különösebben semerre.

Ami azért elég rossz. Nagyon sok mindent megtett értem,és sok mindent köszönhetek neki,de hiába mondom neki,hogy amikor együtt vagyunk legalább akkor velem foglalkozzon ténylegesen.

Van hogy egész nap tv-zik és én csak ülök mellette.

Fiatalok vagyunk és semmi programot nem tervez.

Ez a srác azonban figyel rám,mindig a társaságom keresi .

Attól félek,hogy ha barátomat elhagyom,kárt tesz magában,nagyon nehéz élete van és nem akarok neki még én is fájdalmat okozni,de az se jó ha magamat csapom be.

Mit tennétek?

Én 20 vagyok, barátom 21, a másik fiú 23


2018. júl. 5. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kár volt ennyi évet erre a srácra pazarolni. De még épp időben jöttél rá a tévedésedre, hogy rossz pasit választottál!


És nem te vagy a jótét lélek, a megmentő, hogy szánalomból vele maradj. "kárt tesz magában" ezt hívják érzelmi zsarolásnak.

2018. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasitől menekülj. Pláne hogy még ilyen fiatal vagy. 40 évesen se maradnék ilyen pasival. Ennél már csak jobb lehet.
2018. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy úgy érzed, hogy szereted. Nagyon fiatalon jöttetek össze. De a leírásodból érződik, hogy nem illetek össze. A családi gondokat elmondhatja neked, sőt fontos is, ha már egy pár vagytok, de a feszköt nem rajtad kéne levezetnie. Az egész nap tv-zés meg mobilozás helyett veled kéne foglalkoznia. És ha annyira rossz a családjával, akkor a felesleges idejében kereshetne valami megoldást. Koli,diákmunka, vannak lehetőségek. Hagyd ott, mert meg fogod bánni, ha nem lépsz.
2018. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy egy suliba ráadásul egy osztályba járunk.
2018. júl. 5. 17:50
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval szinte mindennap találkoznék vele...
2018. júl. 5. 17:50
 6/16 anonim ***** válasza:
20 évesen milyen suli? :O
2018. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3 ev semmi, sorry.
2018. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Felnőtt oktatás
2018. júl. 5. 17:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Es akkor mi van? 50 evesen is dobnam. Ostoba liba vagy, hogy engedsz az erzelmi zsarolasnak.a legjobb pasikat megkaphatod, es ez kell???
2018. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elengedtem én már többször ennyi ideig tartót is, hova tovább ennél apróbb dolgok miatt is.

És ha kárt tesz magában? Na és aztán. Nem kell vele foglalkozni. A kapcsolat lezárásra után már csak a vergődés, zsarolás, büszkeségrombolás és társai lesznek terítéken. A legegyszerűbb nem játékba szállni. Ellenállni és kihúzni magad minden alól. Ha nem vagy részese a játékának, akkor nem tud veled játszani. Ha ír, nem olvasod el, ha hív nem veszed fel, ha keres nem mész ki, illetve elkerülöd. Ha valaki máson keresztül próbálkozik azonnal rövidre zárod. Ha paraszt kezd lenni, bedobja az üveged, zaklat bármi, ráhívsz valakit. Idővel megunja.

2018. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!