Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú ideje magányosan élő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje magányosan élő, félénk, de szeretne kapcsolatot férfiakhoz szólna a kérdésem. Vannak olyan pillanatok az életetekben amikor nagyon akarnátok valakit, de nem bírtok vele összejönni annak ellenére, hogy kölcsönösen bejöttök egymásnak?

Figyelt kérdés
Mi az ami visszatart benneteket?
2018. szept. 5. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

voltam ilyen helyzetben.

Önbizalom hiány..

2018. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen,régen egy ilyen volt,de akkor még nagyon fiatal voltam.Ott még "kisfiú" voltam,és nem tudtam sok mindent...

Viszont a hangsúly azon van,hogy tudtál róla,hogy kölcsönösen bejöttök egymásnak. Mert onnantól könnyű lenne.

Én nekem viszont a pofára esésekből van elegem,mert nő nem jön oda hozzám,én ha odamegyek,lenyomorékoznak és elküldenek a búsba.

Sajnos nem születtem jóképűnek,jó genetikával.

Akkor minden könnyebb lenne százszor.

27/F

2018. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen én is azt mondom hogy ha tudsz róla, hogy kölcsönös a dolog, akkor igazából nincs probléma, csak el kell hívni és kész mert úgyis igent mond....

Akkor van gáz mikor ezt nem tudod, és szinte sosem tudod hogy bejössz e a másiknak.

2018. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány és mert félek, hogy rosszul értelmezem a jekeket, mégsem kölcsönös, csak beleképzelem.
2018. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy közeli ismerősömet pl. az, hogy megszokta az egyedüllétet és úgy érzi, hogy mégse akar alkalmazkodni máshoz.
2018. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek, mert senkinek nem jövök be a környezetemben, legalábbis nem tudok róla, nem is beszélek, ismerkedek senkivel. Hiába vagyok magas, igényes, szerintem nem is csúnya, ráadásul sportolók is, bãsznak rám a nők, még online is. Pedig már voltak barátnőim, tartós, hosszabb kapcsolatok.
2018. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori, leszámítva a kölcsönösséget, sosem jöttem be egy nőnek sem.
2018. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen pillanat: az ok az önbizalomhiány, az összeszedettség hiánya az adott pillanatban.
2018. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!