Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetbe, hogy szexuálisan kölcsönösen vonzódtatok egymáshoz, viszont csak az egyik fél akart kapcsolatot? Milyen okai lehetnek ennek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan csak szex és semmi más eset után volt. A pasi kapcsolatot akart, én meg nem. Az az oka, hogy egyszerűen kapcsolatképtelen ember vagyok.
2013. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sorolom:

- csak szexuális vonzalom van az egyik fél részéről.

- nem akar kapcsolatot eleve, senkivel se, mint az első válaszoló.

- mást szeret.

- szívesen menne bele mélyebb érzelmekbe, de úgy véli, nem illenének össze, van valami komolyabb kapcsolatot kizáró tényező a másik félben.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kimaradt: - házas az illető...
2013. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tag valószínűleg nagyon megégette már magát egy korábbi kapcsolatában.
2013. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen komolyabb kapcsolatot kizáró okok vannak?
2013. jan. 25. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

"egy kimaradt: - házas az illető..."


Ez mehetne elvileg a komoly kapcsolatot kizáró tényezőkhöz, bár tény, hogy leginkább személyiségbeli okokról írtam, ez meg inkább fizikai/külső ok, úgyhogy okés, legyen egy újabb pont. :)

2013. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok?
2013. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!