Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy férfi akivel úgymond egy barátság extrákkal kapcsolatot beszéltünk meg, és már találkoztunk és le is feküdtünk egymással, de az elején elmondta hogy neki ez lehet csak egyszeri alkalom lesz. Hmm?

Figyelt kérdés
És most megkérdeztem, hogy neki ez csak annyi volt akkor vagy tudnánk meg találkozni valamikor. A válasza pedig az volt, hogy JELENLEG annyi, meg amugy sem tudnánk találkozni most, az okot nem írom de az eléggé megérthető miért nem. De ha privatban írsz akkor ott elmondom. Mit gondoltok a jelenleg annyi azt jelenti hogy most nem később viszont igen?

2018. aug. 31. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar többet belőled. Annyi.
2018. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem hiszem, mert ő rá az a jellemző hogy őszintén leírja amit gondol, nem zavarja ha ezzel esetleg másokat megbánt. És még most is ugyanúgy beszélünk egymással.
2018. aug. 31. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél jobban nem tudod megalázni már magad??

Persze, írjál neki minden héten, hogy már jó? Ma már hajlandó vagy újra, még egyszer eljönni velem egy ágyjelenetre, s utána kipattanni mellőlem, és szaladni el mihamarabb?


Könyörgöm, ne alázd már magad ennyire, érts a szóból.

Ha kellenél neki, ott lihegne az ajtód előtt, írná az üzeneteket, és rágná a bugyid és a szád szélét.


Nem kellesz neki, tök mindegy mit mond. Lehet, egyszer, ha nagyon nem lesz más, és tudja, hogy elővehet, mint a kapcarongyot, még majd használ egy körre a közeljövőben, de ennyi.


Mi lenne, ha lenne tartásod, és azt mondanád magadnak, és neki, hogy NEM! Nem vagyok felmosórongy, nem. Csak olyannal, aki tényleg ENGEM akar, egészen, és mindig.


Térjetek már eszetekre, lányok!

2018. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
De ostoba nagy kva vagy!
2018. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-nél a pont.


Észre kéne venned, hogy egy női viselkedésbe mi az a minimum ami bele kell hogy féjen. Ez amit te teszel, ez nem.

2018. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Te most komolyan abban remenykedsz, hogy maskor is uritolyuknak hasznal esetleg?

Annyit jelent, hogy barmikor elorancigalhato nuni vagy, kotelezettsegek nelkul.

Magyarul ingyen qqrka. Tenyleg szereted magad megalazni?

2018. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Igen,sajnos ennyi volt. Nekem is volt ilyen "kapcsolatom". :(

Én beleszerettem,de neki csak egy szexre kellettem,pedig én úgy láttam többet érez,féltékenykedett is.

2018. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre mondja, hogy egy alkalom lesz, nem fekszel meg. Ciki, de ezt beszoptad.
2018. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondja, hogy ennyi volt, mert lehet mèg akkut pinahiànya, amikor te is jó leszel.

Tudod, tüzet oltani jó a moslékos vödör is.

2018. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!