Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Mi van, ha az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! Mi van, ha az asszony (50+) más férfiakat nézeget, összenéznek?

Figyelt kérdés

Vagy csak most tünt fel? Én 55 vagyok, amúgy otthon minden rendben, minden tekintetben.

Ha nincs semmi komoly, nem kell vele foglalkozni, vagy velem kezd baj lenni?



2018. szept. 5. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony igen.....veled....elérted azt a kort amikor már nem minden ugy megy ahogy szeretnéd.....:) ez ilyen...és kicsit zavar:)


Szerintem beszélgess vele erről...miért ne...nagy baj nem lehet belőle...

Lehet nem alaptalan az amit gondolsz..és ha nyitott vayg egy kicsit...akkor még neked is jó lehet:)

Sok szerencsét.

2018. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már többször beszéltünk, azt mondja nem tudom miről beszélek és nézessem meg magam, menjek el a Csernushoz, stb. Aztán sírva fakad, hogy miért nem érzem, hogy szeret?

Nem tudom. Lazábban kéne fölfognom.

Én is megnézem a nézhető nőket, ránézek, ennyi. De nem az, hogy még ötször belenézek a szemébe, míg sorban állunk a pénztárnál, pl.

Talán vége lesz, ha megjön az első unokánk!


Kösz!

2018. szept. 6. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ismerkedéstől függetlenül is megnézek embereket, ha valami különleges van bennük. Nem pont a szemébe, de az arcára ránézek, sokszor akkor is, ha valamiért különösen ellenszenves.
2018. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyél érdekesebb számára, mint a többi férfi.

Vidd el ide-oda, sportolj, figyelj rá, lepd meg (nem feltétlenül pénzbeli dolgokkal - egy finom reggeli meglepetésként előkészítve ugyanakkorát "robban", mint egy 5 csillagos éttermi meghívó, amennyiben nem egy felszínes szerencsétlen a feleséged.)


A leírásod tipikusan a "megszokott párkapcsolat / házasság" jelenségre hajaz.

Megvagytok, de nincs tűz igazából. Ezért máshol keresi.

Ezen lehet javítani, méghozzá úgy, ahogy írtam. Gyakorlatilag meg kell ismételned az udvarlási periódust.

Lehet most nyűgnek tűnik ("minek imponáljak neki, hát már házasok vagyunk!"), de ahogy elkezded, neked is jó lesz.

Ha adsz, kapsz, ilyesmik. :)

2018. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!