Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik is töltenek fel fényképet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik is töltenek fel fényképet?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal,és felhozta,hogy én biztos szégyellem őt,ezért nem töltök fel róla soha fényképet sehova. Hozzáteszem,egyrészt van fent jópár,szinte a fele képem ő,másrészt meg magamról is félévente egyszer teszek fel valamit.

Mondtam neki,hogy ő is tölthetne fel rólam akkor,mert neki egy képe sincs velem, erre azt mondta,hogy szerinte ez lányos dolog,ez a lányok dolga.

Szerintem egyáltalán nincs így,akkor már inkább ő szégyell engem. Eddig nem érdekelt a dolog,nem izgatnak a közösségi médiás dolgok,de most gondoltam megkérdezem.

Tényleg annyira a lányok dolga ez?

20/L


2018. szept. 6. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok sracot latok, aki oszt meg kozos kepet a baratnojevel. De szerintem akkora baromsag ilyeneken izelni, hogy miert nincs kint kep. Kit erdekel? Ha utcan vele maszkalsz, akkor nyilvan nem szegyenled. Nem birom ezt a huszadik szazadi logikat :D ami nincs fent facen az meg se tortent...
2018. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szokott, de nincs is fent a facebookon! ;) Felesleges ezen enned magad!
2018. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!