Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlős, félénk férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős, félénk férfiak! Ti örülnétek, tetszene nektek, ha egy nem igazán szép és nem túl csinos de igencsak rámenős lány nyomulna rátok? Elfogadnátok a közeledését?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Látnom kéne hogy válaszolni tudjak.

De maga a nyomulás ha kreatív akkor nem gond.

2018. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem bíznék benne se, tehát elutasítanám.
2018. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Perpill friss a szakításom, szóval nem. De normál körülmények között, ha szimpatikus a személye, könnyen elképzelhető. Nekem ez személyre megy, illetve részben arcra. Ha arcra tetszik és a személyét kedvelem, akkor még akármi lehet. Aztán nyilván én is viszonoznám a közeledést, ha úgy alakulna.
2018. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán elfogadnám.
2018. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát, az a helyzet, hogy sokak szerint elég gáz a csajszi. Igazából "vetélytársam". Én elég jól nézek ki de én is nagyon félénk vagyok, úgy láttam, tetszem a fiúnak, de megjelent a színen ez a valaki, és rendesen bekavart. Azt hiszem, vesztettem.
2018. szept. 7. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Egyrészt, hogy tetszik e a nő. Sok olyan nő tetszett aki haverok szemében nem szép, de én annak láttam. Aki viszont a saját szememben nem szép és nyomulna levakarhatatlanul.. na attól isten ments. Másrészt a nyomulása őszinte e, őszintén akar e velem kezdeni. Mert ha csak az agyamat húzza, vagy fogadásból, vagy kitudja mi, az megintcsak taszító dolog. Harmadrészt én inkább azt vallom, tartsa magát egy nő eleve szépnek és akkor nincs baj. Legyen önmagával kibékülve. Mert ha nem, akkor könnyen megváltozhat a személyisége. Én ismertem előnytelenül túlsúlyos, szürke egér külsejű nőt akinek olyan személyisége , lelkivilága volt, hogy bármit megtettem volna csak azért, hogy beszélgessünk még. De idővel leadott több, mint 30 kilót és beképzelt lett, Ms. népszerű. Soha többé el sem tudtam érni, pedig jóbarátok voltunk. Na ezért mondom, hogy legyen eleve szép, mert akkor a jó személyiség nem valószínű, hogy hipp-hopp elillan. :)
2018. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A nyomulást semmilyen nőtől nem szeretem, se széptől, se kevésbé széptől.

És egyébként nem is sül ki semmi jó az ilyenből, nem tart sokáig vagy annyi se, csak alkalmi szex...


A nyílt, tiszta, nem nyomolús, hanem építkező, előre mutató, de nem is játszmázós ismerkedést preferálom, akkor is ha éppen a nő kezdeményez.

2018. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Nem áll jól egy nőnek a nyomulás, ha szép, ha csúnya.
2018. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív. Ha SZÁMOMRA szép, akkor örülnék neki.


Ha nyomulna valaki, akit visszataszítónak tartok, nem vonz, akkor nem értékelném a közeledését.


Ez az adott férfitől függ: vannak, akiknek nagy elvárásaik vannak kinézet terén (általában úgy, hogy ő maguk is jól néznek ki, "magukhoz illő" nőkhöz vonzódnak), és van aki nem tartja annyira meghatározott szempontnak a kinézetet.

Úgy gondolom ez nem attól függ, hogy az illető szégyenlős-e vagy sem.

2018. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak a nem annyira szép nők közt is még "elmegy" kategóriás versenyző, tehát valóban látni kellene, de elfogadnám.
2018. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!