Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen ha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen ha az embernek nincs párkapcsolata, semmi testiség akkor attól lehet az ember frusztrált vagy másban kell keresni a problémát? 23/F

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

nem tudom, én 23 évesen ha nem kaptam meg a napi betevő nőt 2 hétig, akkor a falat kapartam olyan frusztrált voltam.


de persze ha te ezen agyalsz, akkor lehet, hogy neked más az ok.

2018. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg 9 hónapja nincs senkim és nincs és lány barátom akivel találkoznék.
2018. szept. 7. 19:45
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
normális emberek szoktak bacni,ezért nem értem mért mondják a 40 éves szüzeknek hogy :nem értem mi a bajod
2018. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet attól is frusztrált igen. Hogy úúgy szeretne már valakit szeretni, és átadni neki azt a sok szeretetet, ami benne van, belészorult, de csomó ember ha pl nem hagyja magát szeretni (ebbe most nem csak a szerelmet értem bele, hanem pl se anyád, se apád, se szerelem. Mármint pl elméletileg fizikai síkon van anyád, de lelki szinten nincs, mert pl nem jó arc, és így ő csak egy kolonc aki ott van, aki hátráltat, lehúz, és el kell viselni, amíg nem tudsz különköltözni, mert ugye nem jószántadból, önszántadból, saját akaratodból, kedvtelésből laksz te se vele, csak így adódik, így alakul, hogy nem tudsz még elköltözni. Mert pl ő nemhogy hozzádad, hanem még negatív, csak elvesz belőled, kevesebb leszel általa, mert őrli fel az energiáidat. Szóval ez így meg pl adott esetben rosszabb lehet, mintha nem lenne senkid, mert ha nincs senkid, akkor legalább senki nem húz le. Legalábbis otthon már lehetőséged van kikapcsolódni, feltöltődni, nem pedig csak abból az energiából gazdálkodni , amit a kis "energiavámpírok" meghagynak neked.) Szóval ja, lehetsz attól boldogtalan, pl nem tudsz senkit megölelni, tele vagy szeretettel, tele lennél, de nincs kinek odaadni.
2018. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
hagyjuk már ezt az ölelés szeretet dumát,nem csak attól őrülhet meg valaki,hanem a bacás hiánytól is
2018. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*Ja és ezt pl nem tudom ,a Kérdező esetében fennáll-e, de az a lényeg, hogy a válasz az, hogy lehet attól. Hogy nagyon szeretne szeretni valakit, de nincsen. És ettől magaalatt van, maga alá kerül, magány érzete lesz, akár mégha társaságban is van és jó társaságban is még pl előjöhet, pl bandáztok és mindenki hozza a párját is, nevetgéltek, csak neked nincs (párod).
2018. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"hagyjuk már ezt az ölelés szeretet dumát,nem csak attól őrülhet meg valaki,hanem a bacás hiánytól is"


Egyébként igen, így van, jól látod.

2018. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen ez tény hogy elég érzelmes típus vagyok, szeretnék megszeretgetni, megölelgetni végre egy lányt. Nagyon vágyom rá. Úgy érzem ez a lelkemnek egy bizonyos részét fel tudná tölteni, főleg ha érzem hogy ő is szeret. Én mondjuk eléggé egyedül vagyok, de egész biztos hogy a barátok se tudják visszaadni ezt az érzést.
2018. szept. 7. 20:44
 9/18 anonim ***** válasza:

Elég csak ezt az oldalt megnézni, a többségünk nagyon leépült, állandóan majd szétrobbanunk a frusztrációtól.

29F

2018. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem le kellene vetkőzni minden előítéletességet, és a srácoknak odamenni az utcán olyan lányhoz aki szimpi és ha úgy gondolja lehet esély. Ma láttam egy szimpi lányt, olvasgatott a fűben de féltem attól hogy visszautasít így oda se mentem. Nem vagyok csúnya, eddzek stb. Szóval ha belegondolok én lányként biztosan örülnék ha egy normálisabb fiú közelít. Csak én elég félénk vagyok. Bánom hogy nem mentem oda.
2018. szept. 7. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!