Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért imponálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért imponálnak jobban az öltönyös férfiak?

Figyelt kérdés
A nem öltönyösökkel szemben. Miért néznek föl jobban az öltönyösökre, miért szegeződik rájuk jobban a nők szeme?

2018. szept. 8. 07:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Szex kategóriába volt még kérdés, hogy mi a legszexibb ruha egy férfinek? Erre szinte mind az volt a válasz hogy az ing nagyon szexi egy férfin.

Én megfejelem annyival hogy nekem a nyakkendő a gyengém. Vezeti a szemet és nem tudom nem a pórázt látni benne amivel magamhoz húzom az úriembert. Szóval erősen fétis értéke van a számomra.

2018. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
A pénz szaga.
2018. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert elegáns, csinos. Lehet, hogy tudat alatt a sikerrel asszociáljuk, erről nem olvastam még tanulmányt, de pl nekem a saját férjem is jobban tetszik öltönyben, mint a hétköznapi rövidgatya-póló párosításban, amiben dolgozni jár, szimplán azért mert elegánsabb, azt mutatja, hogy odafigyelt az öltözékére, igényesebb. Nem arról van szó, hogy amikor egy általam ismert férfi hirtelen inget meg öltönyt vesz fel, akkor arra gondolok, hogy hű, biztos pár százast megugrott a fizetése, ez kb szerintem inkább olyan, mint a nő, amikor kisminkeli magát. Úgy összeségében szebb. Szerintem szimplán csak erről van szó.
2018. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amiért a férfiaknak jobban bejön a hosszú haj.
2018. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

Elegáns, férfias, igényes.

Jobban, mint a kőműves dekoltázs...

2018. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Altalaban az emberek oltonyt unnepi alkalmakra vettek fel regen, magyaran ilyenkor nyalta ki magat a komuves,a hentes, a teherautosofor, ilyenkor jobban neztek ki mint mas alkalmakkor, termeszetes kozegukben, vonzobbak voltak, az oltony az eleganciat sugarozta. Manapsag ha oltonyos embert latsz, akin jol is all, akkor az az erzesed h apoltabb, jobban ad magara mint az "atlagosabb" foglalkozasuak. Gusztabbak a noi szem szamara,szexualisan vonzobbak, ennyi. Egyaltalan nem merjuk fel az esetleges anyagi helyzetuket. Az oltony egy jo alaku pasin szexi. Valoszinuleg ugyanez a helyzet a csinos kosztumos nokkel ferfiszemmel.
2018. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
Öltöny = magasabb státusz melóhelyen, elképzelhetetlenül magas fizetés, két lábon járó pénztárca. Naná, hogy minden nőnek imponál, a negatív emberi tulajdonságokat meg majd eltűrik, esetleg mint pozitív jellemként fogják értelmezni.
2018. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, eddig azon ment a nyígás, hogy "a nőknek a kigyúrt, kopasz, izomtrikós bunkók kellenek". Most változott a divat? :D



Egyébként fölösleges ezt a nőkre hárítani. Általában jobban megakad a szemünk egy jól öltözött emberen. Egy csajt is jobban megnézek, ha elegánsan van felöltözve, mintha szakadt melegítőnadrágban, lenőtt hajjal trappolna előttem.


Tudat alatt a jól öltözöttséghez egyébként is erkölcsi pozitív értékeket társítunk. Pl. BKV ellenőrök eddig csak akkor állítottak meg, hogy tüzetesebben szemügyre vegyék a bérletemet, ha pólóban-farmerban igyekeztem valahová. Ha melóból jöttem, zakóban, ingben, akkor valahogy sosem szívóztak velem. Pedig a bérletem ugyanaz volt mindkét esetben.

2018. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez inkább az elengáns stílusú nōkre jellemzõ, nem? Az imponál nekik, akivel “összeillenek” stílus szempontjából is, ez mindenkire igaz. Lehet, hogy a te körödben gyakoribbak az ilyen nõk.

Pl. Nekem egyáltalán nem esetem az ilyen stílus, mert nem jellemzõ rám sem az elegancia a mindennapokban, ha már öltözködésrõl beszélünk, akkor nekem jobban szegezõdik a szemem az olyanra, ami hasonló stílus az enyémhez, pl. a sportos kinézet.

2018. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35%
Mert úgy néznek ki, mintha úriemberek lennének, közben meg az étkezési illemszabályokat sem ismerik, villával szurkálják a krumplit, és előtte összevágják a húst, nem tudnak késsel-villával enni!!!
2018. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!