Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti szoktatok segíteni a nőknek (akár idegennek is), ha azok valamiféle (akár kicsi is) bajban vannak?

Figyelt kérdés
Ti az ilyesmit nemes cselekedetnek tartjátok?

2018. szept. 6. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen szoktam és nemes cselekedetnek tartom.
2018. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen de nem azért teszem mert nemes cselekedet hanem mert jófej dolog és én is örülnék fordított esetben. Férfiaknak ugyanúgy megállok.
2018. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bétó apó ***** válasza:
33%
Naiv ifjúkoromban csináltam ilyet, de ma már nem, legfeljebb idős néniknek segítek ha úgy adódik. A mai kor modern, emancipált nőinek segítséget nyújtani nem tekinthető nemes dolognak. Azok az idők már elmúltak. Segítsen rajtuk a rendszer! Nekem nő még sosem segített semmiben (még a barátnőim se nagyon, igaz, ezt sosem igényeltem), mindent magam értem el vagy oldottam meg, akkor én minek segítsek?
2018. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nőként írom, sokszor rendelek posta automatába, és persze, hogy a legfelsőbe teszik és jól megküldik, nem látom, ki sem tudom tapintani.


Én meg szoktam kérni magasabb férfiakat, hogy legyenek szívesek segíteni, és kivétel nélkül mind segítenek, pedig sem szép, sem vékony nem vagyok. Mondjuk lehet pont ezért. 😀

2018. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt többször, hogy utcán random megkértem férfiakat, hogy segítsenek. Pl. elakadtam jeges emelkedőn és odajött egy fickó, mutogatta mit csináljak, kiszálltam, mondom ne haragudj, de lehet egyszerűbb lesz, ha te csinálod :) Simán felment nekem.

Vagy pár éve műszaki vizsga után az okmányirodába be kellett vinnem a rendszámot, de ez már csak ott derült ki számomra. Kénytelen voltam leszólítani egy pasit, hogy segítsen leszedni, mert nem tudom.


Szóval vannak ilyen sztorijaim és minden alkalommal segítettek. Nemes cselekedetnek éppen nem tartottam, de nagyon jó fejek voltak! :)

2018. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt már rá példa, szívesen segítek bárkinek, ilyen vagyok.
2018. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nő vagyok, de leírnék két példát:


1.) egy volt kollégám nagyon kedves, udvarias, segítőkész srác volt. Néha együtt mentünk haza, és a metrómegállónál a lépcsőn ha látott babakocsis kimamát, nagy csomaggal nénit, akkor MINDIG segített. A többi ember csak elment mellettük, de én rá ezért mindig is felnéztem és tiszteltem azért, hogy ilyen segítőkész.


2.) pár hete történt, az egyik nyári nagy dugóban haladtunk kifelé Bp.-ről a Hungária körúton. Én vezettem, mögöttem ült a kisfiam (5 éves), mellettem az öcsém (21 éves). Eleve alig lehetett haladni, forróság volt, szerintem eleve ingerlékeny volt mindenki, majd egyszercsak azt láttam, hogy mindenki sorol kifelé a belső sávból nagy dudálások közepette. Nem értettem mi történt, majd megláttam a belső sávban egy szerencsétlen középkorú nőt, akinek lerobbant az autója, és egyedül próbálta odébb tolni. Persze bennem kattant, hogy nőként, kicsit gyerekkel én nyilván nem tudok segíteni neki, és már indexeltem volna én is kifelé, mikor az öcsém rám szólt, hogy "inkább lassíts le mögötte", benyomta a vészvillogómat és kiugrott, segített betolni a nőnek az autót, ami fél percen belül el is indult. Olyan jó volt ezt látni, el is kezdtem pityeregni, mint egy hülye. :D De tényleg, a sok idióta csak ledudálta szerencsétlent, és ki tudja meddig senkinek sem jutott eszébe, hogy kiszálljon és segítsen neki...


Szerintem ezek nem nagy dolgok, és igenis lovagias tettek. Az ilyen férfiak szerintem inkább FÉRFIAK a nők szemében, mint a teletetovált érzéketlen autóból kiköpködő kopasz hímek, akik maximum a csinosabb nők után fütyülnek a zebrán...

2018. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a szomorú az, hogy ez még 25 év pl. tök természetes volt. (Most pedig elpityeredik tőle az ember meghatottságában, tényleg.)
2018. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!