Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ti mit reagálnátok ha pl a barátnőtök azt mondaná más férfinak pl.: Hozz anyának halat. Vagy ti lányok ha a pasitok más nőnek mondaná hogy töltetsz apunnak egy italt?
2018. szept. 9. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nőként biztos arra gondolnék, hogy flörtöl. Ettől kiakadnék, és elgondolkodnék, hogy kell-e nekem ez a pasi.


34N

2018. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez mindig olyan bizarr volt, mármint amikor nem is viccelődésből mondják, hogy gyere a papához, vagy ilyesmi. Nekem a rokonos megnevezések, rokont jelentenek és kész, ha a férfi akitől bármit is akarok, rokonos megnevezéssel szólítja magát velem szemben, kb egyből oda is a vágy... Nyilván nem összekeverendő, ha a gyermekem előtt apának hívom az apját, de elvileg egészséges felnőtt emberek között nekem ez bizarr mint állat.
2018. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!