Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarna ez engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarna ez engem?

Figyelt kérdés
Alapszitu:Nő akivel majdnem összejöttem,majd mégse,most visszatért,minden nap beszélünk.Írta nézte a képeimet,olvasta a beszélgetéseket,sok mindent megjegyzet rólam.Mindig köszönt a munka végén hogy jó pihit,jó étvágyat kiván,stb,szóval kedves.tegnap bulizni volt ahol rányomultak,ami nem tetszett neki,le is írta nekem,de aztán írta hogy olyan hülye hogy leírta nekem,meg gondolja milyen "jól " esik nekem,de amikor tovább kérdeztem miért gondolja ezt nem akarta megmondani.Miért lenne ettől hülye?Mire gondolhatott?Most ő mit akarhat?

2018. szept. 9. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mer teccesz neki es remeli hogy feltekeny leszel.. Lol
2018. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia szerintem úgy gondolta hogy érzel valamit iránta és ezért esetleg zavar hogy más nyomul rá...ez jelentheti azt is hogy szimpatizál veled csak nem tudja még hogy barátok lesztek vagy egy párt szeretne veled alkotni...
2018. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Össze akar veled jönni.


Csak játszmázik, ahelyett hogy egyértelműbb lenne...

2018. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talon / barátzóna. Egyik sem túl ideális. Ezt érzem a leírás alapján. Aztán persze lehet, hogy csak kelleti magát, de én nem fűznék sok reményt hozzá azok után, hogy egyszer már elutasított. :)
2018. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!