Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek miért dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek miért dagadt minden férfi, akinek van egy kis súlyfölöslege? Szerintem ez sértés. A legtöbb nőnek bejön egy kisebb pocak. Régebben ez volt a jólét egyik jelképe.

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Férfiak, nektek miért dagadt minden nő, akinek van egy kis súlyfölöslege? Szerintem ez sértés. A legtöbb férfinak bejön egy kisebb pocak. Régebben ez volt a jólét egyik jelképe.
2018. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Miért lenne dagadt? Inkább macis, mackós. És nem pocak, hanem tekintély...
2018. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Az a "kis" súlyfelesleg elég relatív dolog. De most, a 21. században nem a jólét jelképe, hanem a lustaságé és az igénytelenségé.
2018. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Napjainkban a jólét jelképe a kigyúrt test, mert annak a bizonyítéka, hogy van időd és pénzed heti ötször edzőterembe járni.
2018. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Továbbá számolatlanul szórni a pénzt fehérjére, vitaminra, egyéb étrend kiegészítőre.
2018. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
#4 van időd és pénzed? Havi 10k a kondi, ami nem sok, 1001 haszontalanabb dologra el lehet költeni, mint az egészségedre. Idő? Heti 3-4x 2 óra annyira rengeteg idő, amit a szabadidődből nem tudsz felhasználni? Szimplán meg kéne tanulni beosztani az idődet, nem kifogásokat keresned.
2018. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Jó kifogás. Akinek nem ér meg a saját egészsége havi kb. 10 ezer ft-ot, azt valahogy nem tudom komolyan venni. Egyébként meg a lefogyáshoz nem kötelező konditerembe járni, elég ha van egy sportcipőd, egy pólód meg egy kényelmes nadrágod és elmész futni... ;)
2018. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Jön a sok igénytelen, lusta, "ez genetika" mondattal indító osztag és lepontoz minket. :\
2018. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

#7


"Akinek nem ér meg a saját egészsége havi kb. 10 ezer ft-ot, azt valahogy nem tudom komolyan venni. "

:D :D :D :D

A nap vicce, komolyan. :D :D :D

Szakadok.


Képzeld, az otthoni mozgáshoz nem kell pénz. Az, hogy ki mit eszik, az egyéni dolog. Én akkor se költök havi 10 ezer forintot az egészségemre, mégis az vagyok. :) Jé, hogy lehet ez? :D Én se tudom.

Itthon mozgok. Az ingyen van. A kaja is csak úgy jön ki havi szinten több mint 10-ből, mert húst eszem és a hús drága, meg ugye ott a gyümölcs és a zöldség, de ezek alap dolgok. Ennyi.


#5

Azok a vitaminp..rok és étrendkiegészítők, amiket a gyúrósok vesznek, semmit se ér. Nulla, pénzkidobás. Nem az ilyen sz..roktól leszel egészséges. És ha pl. nem szeded, akkor biztos nem leszel olyan izmos.

A saját testsúlyos edzés és a jóga a legjobb. Ezektől lehet természetes módon izmosodni.

2018. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, te miért háborodsz fel állandóan, ha a nőknek nem tetszik, hogy súlyfelesleged van, amikor te mindig azt írod, hogy csak a vékony nő a vonzó. Akkor miért olyan hihetetlen, hogy a nők nagy részének is az egészséges testalkat tetszik, nem pedig az elhízott? Miért várod el, hogy téged elfogadjanak, szeressenek a hájaddal, ha te ugyanezt nem tudod megtenni?
2018. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!