Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihallgattam két dagadt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihallgattam két dagadt, és csúnyácska lányt a budiban, ahogy rólam beszéltek. (Több lent. ) Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval ja, benn voltam egy fülkében, gondolom azt hitték, csak ketten vannak. A tükör előtt dumáltak rólam. Maradtam, amíg ki nem mentek.

Ilyeneket mondtak, hogy nem értik, ilyen személyiséggel hogy tudtam összejönni a barátommal, a barátom helyében már rég elhagytak volna, hihetetlen hogy még egy ilyen csaj is talál jó pasit, amelyiknek ilyen a személyisége. Meg az egyiknek van pasija, a másiknak nincs, és amelyiknek van, az mondta hogy az ő hapsija már rég kidobta volna ha lett volna egy-két olyan húzása mint nekem...

De azért a történethez hozzátartozik, hogy ők tényleg nem a szép lányok táborát erősítik, semmilyen tekintetben sem, én már inkább. Meg amúgy ezt is vesézték, hogy a külsőm miatt tűri a személyiségemet a barátom, meg ilyenek.

Amúgy tény, kicsit összezörrentünk, de nem ez a jellemző a kapcsolatunkra. És nem tudom, hogy most tényleg ilyen csúnyának tűnt a dolog kívülről, vagy a féltékenység beszélt belőlük, amiért szebb vagyok, van barátom aki "jó pasi" szerintük is. Vagy mert irigyek amiért ők olyan csúnyák, és annyira nem szereti a barátja, hogy neki nem néznek el semmit, és irigyek lehetnek, amiért engem szeret annyira és nézek ki elég jó ahhoz, hogy el lehessen nekem nézni a hibáimat. Hisz mondta, ő már repült volna. Egyáltalán nem papucs a barátom, vagy ilyesmi, hogy mindent eltűrjön, egyenlő erőviszonyok vannak a kapcsolatunkban. Összezörrentünk most, igen, na és? És egyből kibékült velem utána a barátom, de mindig ezt csinálja, velem sosem tart haragot. Be tud dühödni, ideges lesz, dühös, stb., de elég hamar megnyugszik, nem tart haragot. Főleg ha személyesen vagyunk, ha pl. telefonon, írásban veszünk össze, talán kicsit lassabban. De élőben nagyon gyorsan nyugszik le.


2018. jún. 12. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mennyi idős vagy, az írásod alapján fiatalnak tűnsz...egyet tanulj meg: Mindig lesznek olyan mocskok, akik mindent jobban tudnak nálad, és képesek undorító módon fröcsögni a hátad mögött, persze ha egyenesen a szemedbe kellene mondaniuk, akkor meg csak hüppögnének....A te magánéleted, az hogy összezörrentetek a pároddal, k*vára csak kettőtökre tartozik, ezek a fantasztikus "megmondóemberek" meg a saját nyomorúságos kis tyúkszaros életükben kotorásszanak. Üdv
2018. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hee?? Most mit varsz? Pacsit? Vedd tudomasul nem szerethet mindenki a Tokeletes szemelyed! Orulj, hogy a pasid szeret! Nem ertem mi a feneert ilyen fontos masok velemenye.. Az meg az o bajjuk ha Te vagy a legjobb temajuk nem a tied. Masreszt ne legyel ekkora pica hogy nem szepek en az vagyok. Mindenkinek mas a szepseg. Hiaba nezek ki en is normalisan es van ferjem gyerekem a parom se nez el minden hulyeseget ahogy en se neki ez nem a szerelmen mulik hanem azon ki mekkora papucs vagy ki milyen erdekbol van a masikkal...
2018. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én biztosan kimentem volna a duma közepén, h itt vagyok, nyugodtan mondhatják a szemembe is ha problémájuk van veled. Nyilván akkor be is sültek volna.

Egyébként felesleges rájuk hallgatnod. Ne idegesítsd ezen fel magad. Fejre is állhatsz, akkor sem leszel jó mindenkinek! Tanuld meg!

2018. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Na én tuti kimentem volna a fülkéből és megjegyeztem volna, hogy: de nincs a párom helyében, szóval ilyeneken nem kell törnie a kicsi buksiját. Másrészt ha már itt tartunk én is csodállak amiért ilyen külsővel van pasid, inkább vele foglalkozz kedvesem!

De amúgy ne foglalkozz másokkal.. mások nem tudják egy kapcsolatban mi megy végig. Kaptak egy morzsaszemet és most nekik jó azon csámcsogni. Ez mindig minden téren jelen lesz az életedben. Munkahelyeden is majd lesznek akik csak a kakit fogják nagyra fújni, de a jó dolgokon csak átslisszannak.

2018. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hm. Szóval ők a személyiségedet kritizálták alapvetően, te meg a külsejük alapján őket? Hát... nem kizárt, hogy mégiscsak egy trófea vagy, nem több.
2018. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Es a két dagadt csúnyácska lány honnan tudta, hogy összezörrentetek? Kiírtad a faladra facen? Vagy mi?
2018. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

A) kit érdekel a véleményük, ha szerinted minden rendben

B) szerinted minden rendben? Az is, hogy a pasid a külsőd miatt elnéző neked dolgokat? A szépség múlandó, ezt vedd tudomásul - legtöbbször viszonylag lassan, az évek múlásával, de néha hirtelen pl egy szerencsétlen baleset miatt -, saját magadnak teszel szívességet hosszú távon, ha nem a szépségedre támaszkodva akarsz boldogulni az életben

C) ez a felnőtt párkapcsolatok topik, a kommunikációd és a mondanivalód mélysége alapján viszont te jó eséllyel tini vagy. Legközelebb kérlek, mérlegeld, hogy hová való a kérdésed, és ne szemeteld a topikot! Köszi a megértést!

2018. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Irigység és rosszindulat a részükről. Gondolom nekik még férfi se jutott.
2018. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, 14?


Engem már 1000-szer kibeszéltek, és régebben fájt is, de mire felnőttem, megtanultam, hogy ezek nem érdemlik meg a szót.

Téged befolyásol, hogy mit mondtak?

A barátod véleményét befolyásolja rólad?

Szerintem nem.

Akkor meg ne érdekeljen. Ők rosszindulatúak voltak, te meg gyerekes.


22/N

2018. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Tehát akkor nem mondták rád, hogy csúnya vagy.

Azt mondták, hogy egy elviselhetetlen, hisztis akármi vagy.

Ami akár igaz is lehet.

2018. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!