Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ma fogunk utoljára találkozni a barátommal mert kimegy németországba dolgozni, nem tudjuk mennyi időre. És azt mondta probáljuk meg de félek hogy nem megy majd a távkapcsolat. Kicsit féltékeny típus vagyok. De nagyon szeretem nem akarom elveszíteni, azt mondta megvár , és nem fog csajozni. Nem tudom hogy szakítsak vele vagy vágjak bele, mert az eddigi élményeim igy a kapcsolat terén meg a távkapcsolat terén, eléggé ingatak . Nagyon bizalmatlan vagyok. És annyira félek hogy elsírom magam előtte, sose sírtam előtte, de nagyon érzékeny vagyok. Félek hogy kinevet.

Most leszünk 5 hónaposak.

21/L


2018. szept. 10. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időre megy? Téged mi tart vissza? Együtt éltetek?


Úgy gondolom, akkor tud működni a távkapcsolat, ha van közös célozok vele. Pl tudjátok, h 1 évig fog tartani, aztán kiköltözöl hozzá, vagy ő hazajön és kerestek együtt lakóhelyet. Vagy nem tudtok pontos időt, csak h amikor ketten összegyűjtöttetek x összeget, akkor költözik valamelyikőtök. Ha van közös cél, akkor mindig van mit várni és csak egy megoldandó feladat kibírni azt az időt, amit külön kell töltenetek. Ha teljes bizonytalanságban vagytok, akkor nincs sok értelme az egésznek.

2018. szept. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég durva lenne ha kinevetne csak mert sírsz.


Vágjatok bele, próbára tesz titeket. Mindketten figyeljetek rá hogy minden nap öljetek bele energiát a kapcsolat fenntartásába. Jobb lenne ha lenne pontos idő meddig van kint, nagyobb a motiváció, ha tudod hogy nem az örökkévalóság. Te nem tudsz egy idő után kiköltözni hozzá?

Szakítani emiatt előre nem logikus az én véleményem szerint. Ha majd nem működik, szakítotok, de előre felesleges eldönteni hogy lehetséges hogy nem fog működni, ezért legyen vége.


A távkapcsolat nem hazudok: tényleg rossz, volt tapasztalatom, eléggé meg tud ingatni egyébként nagyon stabil kapcsolatot is hosszú távon.

Ha már most is vannak esetleg problémák, akkor viszont nyugodtan kíméld meg magad a csalódástól.

2018. szept. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta sűrűn jár majd haza, meg majd én is megyek ki hozzá meg egy idő után haza jön. De nagyon nem akar kimenni.
2018. szept. 10. 01:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénzügy kérdése lesz milyen gyakran tud hazajárni.
2018. szept. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval a nagyobb baj, félsz hátha nyit más felé, nem pedig, hogy BIZONYTALAN IDŐRE NEM TUDSZ VELE LENNI???????????????????????????????????

What????

??

What??

2018. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtudtam egy hónapig sem lesz kint
2018. szept. 10. 10:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!