Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha túlzottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha túlzottan szeretem?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom és amúgy ő is engem viszont most a héten a munkahelyén feszültebb a helyzet, sokat kattog az ottani dolgokon, sok a munka. Amúgy így is ír nekem meg azért ha megkértem valamire akkor megtette nekem, akármennyi dolga volt. Találkozni akartam vele, végül holnapra beszéltük meg de ő úgy volt vele hogy nem muszáj holnap, nekem se lett volna muszáj pont a holnapi nap mert tudtam hogy elfoglaltabb meg nekem mindegy hogy holnap vagy csütörtök vagy péntek vagy valami de ő úgy értette hogy valamiért nem bírok már holnapig se várni. Kérdezte hogy kapcsolatfüggő vagyok-e vagy miért van ez.


Ez már akkor volt mikor sokat írtam neki és felhúztam. Mondta hogy holnap sok a dolga de attól még szakított volna rám időt. Eleve stresszesebb a munkahelye miatt, kollégával is problémái vannak, munka felgyülemlett. Mondja hogy csak ennek a hétnek kell lemenni, utána jó lesz. Tudom hogy félreértett és azért mondta rám hogy kapcsolatfüggő. Meg már akkor mérges volt.

Nektek is rosszul esett volna? Akkor is ha dühében mondja? Először egy rossz szót sem mondott csak miután felhúztam.


De mit tegyek? Szeretném érzékeltetni vele hogy nem kell ő nekem annyira.

Néha érzem úgy hogy tényleg túlzottan szeretem de az attól független amit írt hogy kapcsolatfüggő. Abban nem volt igaza.


2018. szept. 10. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy csak ennek a hétnek kell lemenni, utána jó lesz. Így is full stressz szegény srác, és még te is megsértődsz meg idegesíted őt. Várd ki azt pár napot.
2018. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy apró félreértés, elbeszéltetek egymás mellett. Aludd ki magad, holnap már fele ennyire nem fog zavarni, hogy mit mondott. Hagyd meg neki a teret a héten, hogy letudja a melóját és utána hidd el, hálásabb lesz, amikor felszabadul kicsit végre.


29n

2018. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazából az is zavar hogy nekem meg pont a többi hét lesz nehezebb és most lenne időm. Gondolhatna erre is, nemcsak magára. Szerintem kölcsönösen kellene alkalmazkodni.
2018. szept. 10. 23:09
 14/16 A kérdező kommentje:
Én elfogadom hogy sok a meló de ő meg ha tudja hogy máskor nekem lesz több akkor kicsit mégis alkalmazkodjon.
2018. szept. 10. 23:09
 15/16 A kérdező kommentje:
Meg, én is van másik hét hogy stresszesebb vagyok mégis szánok rá időt. Rosszul esik hogy ő nem.
2018. szept. 10. 23:32
 16/16 A kérdező kommentje:
Szóval az is baj hogy ő meg csak a saját helyzetébe gondol bele.
2018. szept. 10. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!