Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha túlzottan éreztetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túlzottan éreztetem a barátommal, hogy szeretem azzal elriaszthatom?

Figyelt kérdés

Nem mondom el napjában 100x, hogy szertele, sőt van olyan nap hogy nem is mondom. Igazából szóban nem is nagyon hangzik el a szeretlek szó. Én szoktam neki közben írni ha neten beszélünk.

Mik azok a dolgok amikre már besokallnak a pasik? Félek, hogy a túlzott szeretetem nehogy elriassza.

Ő inkább a tettek embere öleléssel, csókkal fejezi ki az érzéseit.

9 hónapos kapcsolat én 28/L


2016. jún. 22. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos utánanézni a szeretetnyelveknek, akár közösen is.

Mi minden nap elmondjuk vagy legalább leírjuk egymásnak. Személyesen akár napjában 10x is, ha úgy van. De én nem gondolkodom olyasmin, hogy sok lenne, mert látom, hogy jól esik neki, viszonozza, vagy pont ő kezdeményezi. Bár mi néha azon nevetünk, hogy lassan elfolyunk a sok nyáltól, pedig egyikünk sem ilyen, mondhatni idegen tőlünk ez a viselkedés, de ezt hozzuk ki a másikból és élvezzük.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy aki nem így viselkedik, az nem szereti a másikat, nem viszonozza. Fontos tudni, hogy a másik ezt mivel fejezi ki, és igazából érezni lehet, ha valaki távolságtartó ezeknél a megnyilvánulásoknál. Ha párod kimutatja, hogy szeret, és örül neki, hogy te is szereted, akkor nem mész az idegeire. Ekkor felesleges rágörcsölni, mert csak feszültséget okozol.

2016. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jo, igy hogy mar latom hogy felnott, 28 eves nokent, meg lanykent aposztrofalod magad, igy mar ertem a kerdest. Nem kell folyton irogatni, eleg neha megkerdezni hogy milyen a napja, stb. Leirogatni minden beszelgetesben hogy szeretlek, felesleges.
2016. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez eleiasztja nagyon komoly ember lehet. Ha meg érzelgős nem kell játszani az alfahímet, meg a Herkulest. Ha meg elriasztja, mint a Raid a legyet akkor nem kár érte... Mutasd ki. :)
2016. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!