Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szeretitek a személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek a személyes ajándékot?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Adni..? Igen. Mindig személyes kacatokat adnak, amik ráadásul nem is olcsóak. Egy üveg italnak jobban örülnék :D
2018. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább adni szeretek mint kapni. Nekem nagyon nehéz ajándékozni, mert sosem szoktam elárulni , hogy igazán mit szeretnék, mindig utólag szokott kiderülni:) De meglepni másokat azt nagyon szeretek és képes vagyok hónapokig figyelni az illetőt, akit meg akarok ajándékozni:D Pl. a 13 éves kölök sírt a boldogságtól karácsonykor, a másik gyerek meg kapkodta a levegőt, és nem hitt a szemének, és elakadt a szava:D Nekem ez az igazi ajándék:)
2018. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*13 éves kölök sírt a boldogságtól karácsonykor 2 éve
2018. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem. És én is vmi személyeset igyekszem ajándékozni, aminek örülne is az illető. Kapni viszont ritkán kapok ilyesmit, többnyire kacatokat vagy egy 500. kézkrémet...
2018. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adni szeretek, általában csak olyan apróságokat szoktam, amiről biztosan tudom, hogy örülne neki az illető. Kapni nem igazán szeretek, még alkalmakra (szülinap, karácsony stb) is inkább olyan dolgokat szoktam "kérni", amire tényleg szükségem van, de halogattam a megvásárlását, mert tényleg túl nagy kiadás lenne "csak úgy", pl egy drágább tankönyv, fülhallgató vagy egyéb kütyü, konyhai eszköz, de ilyeneket inkább a szüleimtől szoktam kapni, a kategóriából ítélve gondolom a páromról szól a kérdés. A páromtól nem várnék el soha "nagyobb" ajándékot, ha nagyon ragaszkodna a nagyobb értékű dolgok ajándékozásához, akkor tőle is hasonló hasznos ajándéknak örülnék, de egyébként egy apróság és egy felköszöntés bőven elég lenne, főleg a mai világban, ahol már attól is egy rbanckva vagyok, ha úgy gondolom, hogy egy férfinek illene kifizetni a 250 ft-os kávémat, ha ő hívott el randizni. Nem vagyok híve a rongyrázásnak minden szirszar alkalomkor, nem szeretem, ha valaki minden áron el akar halmozni nőnapon, a névnapomon vagy hasonló ezredrangú "ünnepeken".
2018. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromnak adni,és tőle kapni is csak személyeset szoktam. Másra nem igazán tartok igényt. Inkább adjon egy kedves levelet ami jelent valamit, mint valamit ami drága volt de elrohad.
2018. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!