Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mi az a "csajozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ryck kérdése:

Lányok nektek mi az a "csajozós szöveg" ami bejön? Tudom, hogy nem nagyon szeretitek amikor ismeretlenek írnak vagy leszólítanak, de mi az ami tetszik személyes kontaktusnál illetve üzenetnél, és mi az ami nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pld. az jön be, ha nincs csajozós szöveg. :D

Spontán beszélgetés, esetleg egy kérdés, hogy "Van kedved beszélgetni", stb.. nekem ezek jönnek be.

2013. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Tetszik chates ismerkedésnél ha utal a nevemre pl, tehát nem úgy kezdi, hogy "helló honnan írsz hány éves vagy" hanem frappánsabban. Élőben az, ha meghív egy italra, vagy ha viccesen egyre közelebb ül hozzám pubban pl. Ami nagyon nem, ha negédeskedik anélkül, hogy ismerne, pl édesem, drágám, ilyesmi, ezzel épp az ellenkező hatást váltja ki, mint amit szeretne.
2013. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

jó a csöcsöd kő kóla?

ez nagyon bejön! ^^

2013. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
ez így van helyesen: "teccőg*cikőkóla?" :)
2013. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

neeem, NEM!!

úgy vannak, hogy:

- jó a csöcsöd/segged, kő kóla?

- teccő g*có, gyüssz topogni?

2013. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na, rögtön mennyi ötletet kapott a kérdező. :)
2013. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a csajozós szöveg jön be, amit jóképű srác mond.
2013. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Én sem szeretem a csajozós szövegeket,inkább azt hogyha mondják hogy"hűű de szép a szemed,vagy "nagyon szép a mosolyod" persze,ezt csak akkor ha személyesen találkozom az illetővel!

Irritálnak azok ha azt mondja egy srác hogy de jó a feneked meg a cs*cseid....ez úgyis csak meg akar fektetni.

Legyen mosolygós,és vidám meg legyen jó humora...

2013. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a hűdeszép a szemed típusú nyomulás pl nekem nem jön be. De pl egyszer úgy szedett fel egy fickó, hogy táncos helyen odajött, mikor iszogattam, és azt mondta, hogy "táncolnál velem? annyira jó nézni, ahogy táncolsz!" és ezt olyan lelkesen mondta, hogy totál levett a lábamról. :) (Az se mindegy, milyen hangvételben mondod a bókot!)
2013. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a csajozós szövegeket.

Inkább spontán kezdjen el beszélgetni.

Legutóbb mikor egy srác így odajött hozzám beszélgetni egy szórakozóhelyen elég jól elvoltunk.

És nem a sablon dumát nyomta,hogy jajj de szép a szemed stb...konkrétan az orromat dicsérte meg,hogy milyen aranyos :D

2013. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!