Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz állandóan?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy srác, aki miközben a kollégáival beszélget, állandóan hosszasan rám néz és mintha zavarban lenne, mikor visszanézek rá. Meg kicsit nagyzol beszéd közben. Mármint a munkahelyi teljesítményével kapcsolatban. Ha esetleg hozzászólok, zavarba jön, és mindig összemosolygunk. Nem rég kezdtem ezen a helyen és lehet, csak udvarias és barátságos akar lenni. De a sztorijai mind ilyen "menőzős" történetek voltak.
2018. szept. 12. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani akar előtted, hogy ő az alfahím, őt kell választanod. Nyilván ezért menőzik, fel akarja hívni magára a figyelmedet. De ne dőlj be neki, valószínűleg a fele sem igaz :D
2018. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Állandóan téged néz, ha visszanézel, mintha zavarban lenne. A környezetedben nagyzol. Zavarba jön, ha hozzászólsz. Mi lehet ez, mi is lehet ez... Megvan! Szerintem a tesójának gyereke született!
2018. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki. Attól még lehet igaz amit mesél, csak fura, hogy már az elején hűbelebalázsnak akarja magát láttatni. Zavarban van előtted, aztán nemtud gondolkodni rendesen. Ilyen már előfordult velem is. Mindig mérlegelem az elmúlt nap eseményeit és rájöttem, hogy gáz amit műveltem. Aztán odaáig fajult a gondolatmenetem, hogy inkább elkerültem a csajt. :D
2018. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt leszűrtem, hogy a fele sem igaz, mármint túlzásokba esik. 😀 De furcsa, hogy miért akar minél jobb színben feltűnni már most. Én inkább a lassabb módszerek híve vagyok. Tehát inkább idővel alakuljon ki egy jó kép rólam, mint egy esetleg téves és eltúlzott ideált lássanak bennem.
2018. szept. 13. 08:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg cukkol, piszkálódik. Mint az oviban. 😂
2018. szept. 13. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel akarja kelteni a figyelmed.
2018. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsivel később egy másik kollégám a szerelemről kérdezett, hogy szerintem mi a jó taktika, ha komolyan tervez egy nővel. Elmondtam a véleményemet, ami lényegében ilyen sablonos válasz volt, hogy őszinteséggel mindig többre megy az ember, mint trükkökkel. Ott volt ő is. És semmi olyat nem mondtam, ami negatív lehet, direkt semleges sablon szöveggel válaszoltam, hogy ne legyen benne semmi személyes vélemény. De azóta levegőnek néz. Ha esetleg kontaktba kerülünk, zavartan viselkedik, amit nevetéssel leplez.
2018. dec. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!