Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom haverjai nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom haverjai nálunk voltak és hallottam miről beszélgetnek. Miért kell állandóan ilyenekről beszélgetni? Miért ilyen bunkó? Nekem miért nem mondja?

Figyelt kérdés
Olyanokat mondott hogy nagyon béna vagyok az ágyban ,A szomszéd csaj biztos ügyesebb... Meg h a melleim undorítóak, le is khurvázott.
2018. júl. 29. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
... és neked eddig nem volt világos hogy egy tapló a pasid? És te ezt végig hallgattad hát gratulálok...
2018. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert kétszínű.Azon viszont csodálkozom, hogy még nem közölted vele a hallottakat, és vágtad ki az ajtón, át a szomszéd csajhoz.
2018. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem, hogy létezhetnek ennyire mélységesen ostoba és magukat egy darab szar szintjén kezelő nők.


Eleve ha a párom kipofázná a magánéletünket a haverjainak (mármint a pikáns részleteket), úgy repülne, mint a huzat.


Bocs, de ez a kérdés felbäszott még nőként is. Hogy lehetsz ekkora nyomorék, hogy még vele vagy?

2018. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ugye ezeket a kérdéseket azok írják ki, akik nonstop azon nyüszülnek, hogy a nőknek a bunkók kellenek csak és itt gyártanak hozzá bizonyítékot? Túl sok van már az ilyen kérdésekből napi szinten. Tudom, hogy hülyék az emberek, de akkor is.
2018. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem az a kérdés, hogy miért ilyen bunkó, hanem az, hogy te mégis miért vagy még vele?


Ez egy olyan szituáció ami megbocsájthatatlan.

2018. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az a durva hogy ezek után te még magyarázatot keresel nem pedig simán kib@$zod mint macskát $z4rni...
2018. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindig meglepődök, hogy van ilyen. Ha összeveszünk sem fut egyikőnk sem gyalàzni a màsikat, hanem mi oldjuk meg a gondjainkat. Pláne nem a szexualitàst a màsik testi adottsàgait. Ha ennyire nem jön be a màsik akkor nemes egyszerűséggel meghagyom olyannak akinek favorit és megbecsüli. Egyébként ezzel külső szemmel nem téged aláz, inkább saját magát minősíti. Itt a kérdés, hogy mit tud szàmodra adni, hogy még mindig vele vagy? Miért? Legyen önbecsülésed add meg a lehetőségét egy férfinek akinek te jelentenéd a mindent. Ezt a fiút én hagynám.
2018. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen köcsög@t lapátra tenni!!!! De nagyon gyorsan.
2018. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom ő életed nagy szerelme, mindennél jobban szereted ezért ezt el is felejted........
2018. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

'Nem igazság, hogy nekem csak egy ilyen undorító mellű qrva jutott! Aki még az ágyban is béna. Úgyhogy ma este át is megyek a szomszéd csajhoz, az tuti ügyesebb.'


Így kell elképzelni, Kérdező?


Neked miért nem mondja?

Hiszen hallottad, nem? Akkor végül is mondta...


Ha nem fullba nyomod a kretént (vagyis igaz a sztori), akkor a fentieknél van nagyobb bajod is. Nevezetesen, hogy iszonyatosan ostoba vagy!

Ilyet hogyan lehet nyugodtan végighallgatni, aztán keseregni, hogy miért ilyen, meg miért nem nekem mondja?

2018. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!