Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen belső értékek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen belső értékek és tulajdonságok meglétét keresitek a másik félben?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 20-as korosztálytól kérdezném, mivel én is oda tartozom. De bárki más válaszát is szívesen várom. Köszönöm!

23/l


2018. szept. 14. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Intelligencia, őszinteség, kedvesség, igényesség, introvertáltság. 27f
2018. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Számomra az ideális partner olyan aki intelligens, művelt, kedves, van humorérzéke, hűséges, őszinte, nem egoista, plusz pont ha nagyszájú és szeret sokat beszélni, mert én kicsit csendesebb vagyok, de nem feltétel, elfogadó, szóval nem próbál bármilyen téren is megváltoztatni, elfogad olyannak amilyen vagyok és szeressen sportolni, legyen aktív

20/F

2018. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi intelligencia, intelligencia, intellektualitás, nyitottság, figyelmesség, kedvesség, humor, önirónia, fegyelem, spontán, kreatív, barátságos, romantikus, őszinteség, hirtelen ennyi jutott eszembe.

19L

2018. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Voltam én is huszonéves, de soha semmit nem kerestem.

Ment közben kiderült, jó együtt, vagy nem. Azt sem elemeztem, miért jó, vagy miért nem működött.

2018. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem keresem annyira, de az alábbiak bejönnek: cukiság, intelligencia, humor, kedvesség, tisztességesség, extrovertáltság (bár én introvertált vagyok), hűségesség, őszinteség, érzelmesség... 31F
2018. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Direktben így keresni én se kerestem soha semmilyen konkrétumot. Nyilván az alapok nélkül nekem sem működik a párkapcsolat, mint őszinteség, bizalom, szexuális vágy, hűség, ilyenek, de úgy ezen kívül tényleg csak az számít, hogy egy húron pendüljünk, a humorunk és az életszemléletünk, a hosszú és rövid távú céljaink, úgy általában az életvitelünk egyezzen. Ez meg nem direkt keresés eredménye, ez ismerkedés közben kiderül.


25N

2018. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejlett érzelmi intelligencia, kompatibilis humor, hasonló értékrend, lelkület, célok, tervek, álmok közelítése egymáséival. Ilyesmik.
2018. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!