Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolámban.Van egy pár közös tárgyunk az egyetemen.Elég nagy az előadóterem de ő mindig úgy ül,hogy a közelemben legyen.Sokszor néz és vigyorog,ja és kacsintgat is mellé.Néha csücsörít is a szájával.Ez a halálom.Olyan is volt,hogy mögém ült és simogatta a hátamat.Udvariasan megkérdeztem mi a gond erre azt mondta semmi,csak szösz volt rajtam :D de ez egy konkrét erotikus simogatás volt. :D Múltkor megjegyezte,hogy milyen dögös a gatyám mert eléggé feszül.Majd elsüllyedtem egy csomóan hallották,csak néztek.

Volt egy buli ahova többen is elmentünk az iskolából.Kicsit be volt piálva és ott is mindig bámult,vigyorgott.Igyekezett hozzám simulni. Facebookon lekapcsoltam neki a chatet elővigyázatosságból,hogy ne lássa mikor vagyok fenn nehogy ott is nyomuljon.Amúgy nincs olyan képem vagy posztom amire ne nyomna like-ot.

A legirritálóbb mégis a nézés meg a kacsintgatás,na meg a "véletlen" tapizások.Hogyan lehetne szép finoman lekoptatni?


2018. szept. 14. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy szerelmes vagy valakibe és tőle kérsz tanácsot.
2018. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy szépen félre hívnám és közölném vele, hogy ne tapogasson, és szálljon le rólam.. ha nem ért a szép szóból, és megint, akkor meg a nagy nyilvánosság előtt.
2018. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Mondanám neki, hogy mást szeretek- ráadásul férfit. Hidd el, nincs az a nő, aki ezek után is nyomulna. Nőtől még csak-csak el tudna csábítani, na de egy férfival nem tud versenyezni. Aztán max hazugságon kap, nagy ügy, annál inkább kiábrándul.


Hasonlóan pofátlanul nyomuló pasikat általában én is a leszbó dumával koptattam le. Az, hogy van párom, sokakat nem érdekelt, nyomultak tovább, mert hogy "nem kell róla tudnia", "én nem mondom el, ha te sem", meg hasonlók, de egy nővel nem tud versenyezni egy férfi sem :D A pofátlanabbja megkérdezte, hogy van-e videónk, de onnantól már elég hamar lekoptak. Aztán amikor más férfival láttak, akkor meg lehet, hogy haragudtak a hazugságért, de őszintén, mit érdekelt az már engem.

2018. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Én a helyedben biztosan megkoornám, nem lenne nehéz így ágyba vinni.
2018. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
"Figyelj, ne haragudj, de a nő nem ott kezdődik,ahol te vagy és zavar, hogy állandóan stírölsz és taperolsz"-Ez már picit nyersebb, de még nem annyira durva. Vagy marad a meleges duma, amit előttem leírtak.
2018. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Egy fordulórúgás csodát tesz ilyen esetekben.
2018. szept. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Küld el a picsba.
2018. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
6%

Miért nem dugod meg?


De tényleg!


Mond azt neki, flegmán, hogy: Na jól van, lefekszem veled, 1 patront megérsz


Ha szerencséd van, végleg ott hagy, ha nem, akkor fektesd meg úgy, hogy csak te élvezz el, nagyon hamar. A végén azt mindod, többet nem érdemelsz :)

2018. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kettő dolgot kell félreérthetetlenül a tudomására hoznod:


1. Ha a feje tetejére áll, akkor is közömbös marad a számodra, tehát ezen semmivel, de tényleg SEMMIVEL nem fog változtatni.


2. Ha ez után a figyelmeztetés után, amit most közöltél vele, tovább folytatja a dolgot, hivatalos útra fogod vinni az ügyet, és rá nézve annak büntetőjogi következményei lesznek. És téged már ez a gondolat is fölöttébb megnyugtat, és örömmel meg elégedettséggel tölt el.


Mindezt halál komolyan közölni vele, hogy érezze, hogy teljesen úgy is gondolod. És ha nem hagyja abba, akkor tartani magadat a szavadhoz: ügyvéd ismerősnél vagy rendőrségen érdeklődsz tovább, hogy mi ilyenkor a teendő.

2018. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat főleg az értelmeseket :) Lefeküdni nem akarok vele nem az én stílusom kihasználni valakit akitől nem akarok semmit.Na meg akkor végképp rajtam lógna örökre :D A meleg dumával megpróbálkozhatnék igaz tudja,hogy volt barátnőm,ő is az egyetemről még tavaly. Legfeljebb azt gondolja majd,hogy miatta tértem át a másik térfélre. :D
2018. szept. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!