Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a szakítástól. Lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szakítástól. Lehet-e valakit tinédzser kora óta szeretni és vele maradni egész életében?

Figyelt kérdés

az a helyzet,hogy nemrég összejöttem egy fiúval.még nem is annyira komoly,de úgy tűnik...vagyis megbeszéltük,hogy mindketten komolyat szeretnénk.nekem még nem volt komoly kapcsolatom,neki volt már egy.sokszor álmodozok,hogy milyen lenne a jövőben,ha nagyon sokáig együtt lennénk, és igazán jó vele lenni.szeretem, és ő is engem.mesélte,hogy ő is sokat gondolkozik a jövőn.most mindketten 15 évesek vagyunk.ebből lehet tényleg annyira komoly kapcsolat,hogy majd,10 év múlva házasság legyen belőle?annyira furcsa...sokan azt gondolják,hogy annyit megunod a másik mellett és házasság után már halál unalmas lesz minden?!meg tényleg kimaradnék minden jóból,mivel nekem egy komoly kapcsolatom volt egész életemben?amúgy se vagyok bulizós féle,világ életemben arra vágytam,hogy OTTHON,a fiú karjaiban filmet nézzünk.ha pedig szakítanánk 1 év múlva,akkor az olyan fájó lenne...mivel maradnék?csak a sok emlékkel?én sem értem magam,de remélem,hogy a leírtakból kitudtok hozni valami tanácsot,hogy hülyeség amiket leírtam,vagy mégse.


köszi,ha elolvastad és a normális válaszolókat felpontozom.


2010. jún. 22. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
kiscsillag.. ez még sokszor fog változni.. :D
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell most azon gondolkozni, hogy mi lesz 10 év múlva, mert foggalmad sincs, miket hoz még a következő pár év. Mostanság fogsz a legtöbbet változni. Kinyílik majd a világ. Leérettségizel, esetleg egyetemre, főiskolára mész, ezer új embert ismersz meg. Lehet, hogy együtt maradtok, de persze nem biztos. Az is lehet, hogy szétmentek már hamarabb. De értelmetlen ezeken rágódni, inkább élvezzétek azt, amitek van.

Ha nincs problémád, ne gyártsál magadnak, mert az mindig mindent megöl. És ez az összes női olvasónak (tisztelet a kivételnek) úgyszintén figyelmébe ajánlom.


22F

2010. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
ha mindketten tényleg akarjátok, lehet.. csak az a baj, hogy többnyire nem éritek meg a 3 évet sem. én két évig voltam együtt a barátommal. 18 éves vagyok, 14 éves vltam, amikor összejöttünk. annyira boldogok voltunk együtt és annyira szerettük egymást.. de neki el kellett költöznie 4 évre külföldre, és nem jönne haza, úgyhogy jobbnak láttam, ha véget vetek ennek. én még azóta is szenvedek, nagyon szeretem. és úgy érzem, még nagyon sokáig is fogom. 2 év alatt nem hevertem ki, ő pedig most nagyon boldog kapcsolatban van.
2010. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy eséllyel de igenis lehet hogy eggyütt maradtok...az én legjobb bnőm lassan 4 éve lesz eggyütt a barátjával és 14 évesen kezdtek elé járni..most az ő esetéből mondom hogy milyen "veszélyek" lehetségesek:előfordulhat hogy idősebb korodban vagy pár év múlva kíváncsi leszel, milyen más pasikkal...vagy találkozol vkivel akit nagyon megkedvelsz...ha van elég erőd ahhoz hogy a fellángolásoknak nem engedsz és kitartasz mellette akkor simán lehet ő sz igazi....és az se hátrány hogy nem vagy olyan bulizós:)
2010. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Milyen szép is lenne, ha mindenkinek csak egy párja lenne, kivel egész életében együtt marad, nem használna ki senki senkit, nem lennének ilyen b*zi kavarások és mindenki boldogan élne. Sajnos a világ nem ilyen, szerintem nagy valószínűséggel ti sem maradtok örökre együtt. Az idők változnak. Persze én kívánom nektek, hogy maradjatok együtt, és ami a legfontosabb: LEGYETEK BOLDOGOK MINDIG, bármit hoz az élet.
2010. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog, ha hiszel benne, és igenis úgy kell hozzá állni, hogy életed párja, ha tényleg nagyon szereted.

Én egy középkorú házaspárt ismerek, akik 13 éves koruktól szerelmesek egymásba. És boldogok. Szóval, bármi lehet, nem kell rögtön letörnöd, hogy ő nem az igazi, bár sajnos nagyon kevés ilyen fiatalok közötti kapcsolat tart ki egy életen át.

19/L

2010. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen rágódsz akkor hamarabb elveszíted mintsem szeretnéd. Élvezzétek inkább az életet, azt hogy együtt boldogok vagytok. Mit hoz a holnap? Senki sem tudja nincs itt egy jövőbelátó sem :) Lehet együtt maradtok örökre, lehet nem, majd idővel elválik. Igen a szakítás fáj, de még a kapcsolatotok elején vagytok és annyi szép vár még rátok. Inkább gondolkozz el azon, hogy mi rosszabb? Elveszíteni valamit, vagy meg sem kapni?

Legyetek nagyon boldogok!

2010. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi általános iskolában ismerkedtünk meg egymással. Akkor is jártunk, de szakítottunk. 17 éves korunkban megint összejöttünk és most boldogok vagyunk:) jah, 25 éves vagyok;) szerintem nem lehetetlen. de akkor se keseredj, ha szakítanátok, mert még összehozhet titeket az élet- ahogy velünk is volt- és akkor érettebb fejjel, már más lesz.
2010. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy házaspárt, akik 16 éves korukban jöttek össze. Azóta is együtt vannak, majdnem 60 évesek, és 5 gyerekük van. :)
2010. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is teljesen fölösleges azon rágódni, hogy mi lesz 10 év múlva. Ennyi erővel már a holnap miatt is aggódhatnál, hisz az is kiszámíthatatlan. Sokkal nagyobb esélyetek van, ha a mának éltek és annak örültök, hogy most minden rendben van. Tapasztalatból mondom, hogy a "mi lesz akkor, ha" kapcsolatból nem sül ki semmi jó, úgyhogy legyél csak optimista, élvezz ki minden percet, amit együtt tudtok tölteni! :)
2010. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!