Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy valakinek szájpad-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy valakinek szájpad-hasadéka van, nő létére, annak miért kell elvetemült pszichopatának lennie egy férfi exével?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem csak az exével, hanem annak gyermekeivel is?

Hiszen annak idején a férfi kidobta, és nem is volt sosem szerelmes belé, csak szeretőnek kellett. A másik nőt meg igaz szerelemmel szerette. Állandóan próbál az exel rivalizálni, és próbálja annak gyermekét is lenyomni.

Van valakinek valami ötlete mit lehetne kezdeni ebben a helyzetben? Egy tényleg végtelenül, alávalóan pszichopata nőről beszélek.

Valami ötlet?



2018. szept. 16. 10:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Attól mert valaki szájpad hasadékkal született, még lehetne normális. Szóval nem lehet mindent a betegségére tolni. Szerintem.

De minden ötletet szívesen fogadok, hogy mit lehetne tenni egy ilyen némberrel?

2018. szept. 16. 10:09
 2/19 A kérdező kommentje:

Itt a Gyakorin is állandóan cseszteti a másik nőt ez az illető, amióta ráakadt. De folyamatosan.

Szóval tényleg egy velejéig romlott és gonosz nő.

2018. szept. 16. 10:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem a farkastorok és a pszicho viselkedés közti összefüggést.

Szakítsatok meg a nővel minden kapcsolatot. Tiltsd le,ne írj vissza, ne nyiss ajtót. Ne válaszolj, ne provokáld.

2018. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy a szájpad állapota kihat a személyiségre.

32/f

2018. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3 Én nem félek tőle, csak már nagyon unom, és szó szerint forog a gyomrom tőle, meg a műsorától, no meg attól hogy a gyerekét kifelé próbálja tolni egy olyan gyerek elé, akinek a gyermeke 100x különb mint az övé és állandóan próbálja másolni azt a másik gyereket. A férfi nem tud a másik gyerekről, ez a némber viszont tud. És minden fórumon igyekszik burkoltan lejáratni. Például, amióta megtudta, hogy a másik gyerek az édesanyjával együtt jár vásárolni, és szűz a gyerek, azóta mindenkivel próbálja köpködtetni, vadabbnál vadabb történeteket irkál ki a családi kapcsolatokba. A legócskábbnak próbálja a gyereket leírni Stb. és ez még csak a jéghegy csúcsa amit írtam.
2018. szept. 16. 10:40
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

kérdező nálad tort ül a proliság...



mi az, hogy egyik százszor különb mint a másik?

mi az, hogy egy betegség miatt pszichopata?



Amilyen értelmesen, és összefüggően gondolkozol, nálad sem minden százas

2018. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy ha nem fejezi be a műsorát, még több viselt dolga lesz nyilvános, és nem csak itt, hanem a saját közegében, ahol játssza a jótét lelket kifelé. De úgy hogy lapos kúszásba fog elmenekülni. Mert meguntam az előadását.

Az számára nyilvánvaló, hogy abban a pillanatban ahogy a másik férfinak tudomására jut ez a gyerek, ő mehet Isten hírével. Oda a hová való, és ahonnan jött.

2018. szept. 16. 10:44
 8/19 A kérdező kommentje:

4 Már itt is van az illető. Egy hozzászólással alattad.


Próbál proliztatni engem, miközben ő származik abból, annak is az aljából.

2018. szept. 16. 10:46
 9/19 A kérdező kommentje:

8 Egy valamiről viszont nagyon nagyon elfeledkezik az illető, hogy míg az ő gyereke semmiben nem hasonlít az adott férfire. Az én gyerekem viszont kiköpött mása a férfi első lányának, lelkileg is, és még külsőleg is némely vonásban.


Az meg sosem érdekelt, hogy az adott regjeinek sokaságával pontoztatja del saját válaszait.

2018. szept. 16. 10:52
 10/19 A kérdező kommentje:
*pontoztatja fel
2018. szept. 16. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!